Uwielbiasz śpiewać? Przyjdź na CASTING DO „THE VOICE OF POLAND”! To już ostatnia szansa

Uwielbiasz śpiewać? Przyjdź na CASTING DO „THE VOICE OF POLAND”! To już ostatnia szansa! Castingi będą odbywały się w Warszawie, w budynku Telewizji Polskiej (ul. Woronicza 17, blok F).

Organizatorzy i twórcy programu „The Voice of Poland” zapraszają wszystkich zainteresowanych na casting do programu. Castingi odbędą się w piątek i sobotę 17-18 maja 2019 roku w budynku TVP przy ul. Woronicza 17, blok F.

Rejestracja dla wszystkich, którzy uwielbiają śpiewać będzie czynna w godzinach 10:00-18:00.

Przygotuj dwie piosenki – covery:  jeden w języku angielskim i jeden w języku polskim. Możesz zaśpiewać a cappella (bez muzyki), do własnego akompaniamentu na gitarze lub pianinie (klawisze będą na miejscu) albo do przyniesionego podkładu (pendrive/CD) – piszą na oficjalnej stronie twórcy programu.

Ale to nie wszystko! Oprócz znanej nam dotychczas formy programu, będzie również ta skierowana do nieco starszych wokalistów. „The Voice Senior” skierowany jest do wokalistów oraz muzyków, którzy ukończyli 60 lat.

Casting do „The Voice Senior” odbędzie się 13 maja, również w budynku TVP przy ul. Woronicza 17 w Warszawie. Rejestracja dla uczestników będzie czynna od 10:00 do 18:00.

Należy przygotować dwie piosenki, muszą to być covery. Można śpiewać a capella, do własnego akompaniamentu na gitarze lub pianinie albo do przyniesionego podkładu – dodaje organizator.

Zdjęcie: http://voice.tvp.pl

Źródło: http://voice.tvp.pl

Zobacz też: Te czynniki zabijają LIBIDO! Brak ochoty na seks może być wywołany PRZEZ…

Komentarze

Komentarze