MATKA usilnie CHCE Z NIEJ ZROBIĆ MODELKĘ. Ania ma 6 lat i już pracuje

Najpiękniejsza dziewczynka na świecie to Rosjanka o imieniu Anna. Tytuł ten zawdzięcza internautom. Jej kariera modelki nabiera rozpędu. Dba o nią matka dziewczynki, która prowadzi konto Anny w mediach społecznościowych. Zdjęcia pojawiają się na jej Instagramie niemal codziennie.

Najpiękniejsza
To najpiękniejsza dziewczyna, jaką kiedykolwiek widziałem. I te oczy – napisał jeden z fanów.

Patrząc na twarz Anny Knyazevy, uwagę zwracają jej duże niebieskie oczy. Dziewczynka ma porcelanową cerę. Wygląda jak laleczka.

Z tego względu pracuje jako modelka. Należy do dziecięcej agencji President Kids Management. Wzięła już udział w wielu sesjach zdjęciowych, jest twarzą kilku marek, np. Kisabiano.

Krytyka matki
Uroda i wdzięk dziewczynki są bezdyskusyjne. Kontrowersje budzi ambicjonalne podejście matki do kariery córki. Na kobietę spadła krytyka. Część internautów jest zdania, że Anna zbyt wcześnie zaczęła pracę zawodową. Dlaczego? W ten sposób traci swoje dzieciństwo. Uważają oni, że dziewczynka nie powinna się malować w tym wieku.

Następczyni Blondeau
Niektórzy twierdzą, że dziewczynka będzie następczynią Thylane Blondeau, która za sprawą sesji w Vogue w wieku 10 lat również otrzymała miano najpiękniejszej dziewczynki na świecie. Dziś jest nastolatką.

Co sądzicie o podejściu matki do kariery Anny?

Źródło: mirror.co.uk
Źródło zdjęć: Instagram /@anna_knyazeva_official

Komentarze

Komentarze