Wzięła udział w konkursie MISS Z DZIECKIEM. Internauci GROŻĄ JEJ ŚMIERCIĄ

24-letnia Alessia Spagnulo jest mamą kilkumiesięcznej dziewczynki. Kobieta brała udział w konkursie piękności. Ponieważ nie miała osoby, której mogłaby tego dnia na czas wydarzenia powierzyć w opiekę córkę, zabrała ją ze sobą. Teraz internauci wysyłają jej wiadomości z pogróżkami.

Ojciec dziewczynki jest robotnikiem, babcia zaś mieszka w miejscowości znacznie oddalonej od tej, w której żyją Alessia i jej córeczka. W związku z tym 24-latka nie miała z kim zostawić dziecka.

Miss z dzieckiem
Kobieta wystąpiła w konkursie Miss Włoch wraz z sześciomiesięczną córką. Trzymała ją w ramionach podczas jednej z konkurencji (wcześniej zajmowały się nią inne kandydatki). Jako jedna z 17 pań przeszła do kolejnego etapu.

Od tego momentu internauci życzą jej śmierci. Twierdzą, że zrobiła to w nieuczciwy sposób, że dziecko przyczyniło się do przychylnych ocen jury.

Ponadto ich zdaniem fakt, że kobieta wystąpiła w stroju kąpielowym z dzieckiem na rękach, nie powinien mieć miejsca. W związku z tym zasługuje na śmierć! Według nich powinna zajmować się domem i opiekować się dzieckiem.

Apel
– Nigdy wcześniej nie spotkałam się z taką nienawiścią — przyznała kobieta.

Alessia stara się nie zwracać uwagi na nieprzychylne komentarze i wiadomości. Apeluje do innych kobiet:

– Twoje marzenia mogą się spełnić nawet wtedy, kiedy jesteś matką i masz 1000 zadań, które tej roli towarzyszą.

Źródło: independent.co.uk
Źródło zdjęć: Instagram / @alessiaspagnulo_

Komentarze

Komentarze