“ZAMKNIJ SIĘ!”. Wściekła matka OBWINIA faceta o ABORCJĘ i choroby

Gabrielle Blair – blogerka ze Stanów Zjednoczonych – jest niezadowolona z faktu, że w dyskusji na temat aborcji biorą udział mężczyźni. Uważa, że tylko kobiety mają prawo wypowiadać się na ten temat.

Na Twitterze opublikowała wpis, w którym wyraziła swoje zdanie. Generalnie uważa, że mężczyźni nie powinni wmawiać kobietom, że aborcja to zło, ponieważ to one zachodzą w ciąże, rodzą i wychowują dzieci. Oni tylko zapładniają partnerki. Zdaniem Blair nie daje im to prawa do tego, by wypowiadać się na temat aborcji.

Oto pełen wpis Gabrielle Blair:

Jestem matką 6 dzieci, a przy okazji mormonką. Rozumiem argumenty przeciwko aborcji, kwestie religijne itd. Ciągle słyszę mężczyzn wypowiadających się na ten temat i dochodzę do wniosku, że nie mają w tym żadnego interesu. Oto dlaczego…
Kiedy chcesz zatrzymać aborcję, musisz zrobić wszystko, by uniknąć niechcianej ciąży. A prawda jest taka, że faceci odpowiadają za 100 procent z nich. Pewnie sobie myślisz: do tanga trzeba dwojga. Tak, do poczęcia chcianego dziecka potrzebne są dwie osoby.
Ale wszystkie niechciane ciąży są wywołane przez nieodpowiedzialne ejakulacje mężczyzn. Nie wierzycie mi? Przeanalizujmy. Kobieta może zajść w ciążę przez jakieś 2 dni w miesiącu. I to przez limitowaną liczbę lat. To oznacza, że przez 24 dni w roku kobieta jest płodna. A tymczasem faceci zapładniają nas przez 365 dni w roku. Nawet kilka razy dziennie. Teoretycznie mężczyzna może spowodować ponad 1000 niechcianych ciąż rocznie. I tak od okresu dojrzewania, praktycznie aż do śmierci.
(…)
Damska antykoncepcja nie jest wcale prosta i aż tak bardzo skuteczna. Co innego prezerwatywy. Kondomy łatwo kupić, są tanie, działają, nie wymagają recepty. Są skuteczne natychmiast. Każdy facet może mieć je na wszelki przypadek zawsze przy sobie. Na dodatek chronią przed chorobami wenerycznymi i nie odbierają nam radości z bliskości.
Dlaczego więc dochodzi do aż tylu niechcianych zapłodnień? Dlaczego faceci po prostu się nie zabezpieczają? Przecież to proste. Ale niektórzy z nich wolą ryzykować naszym życiem, zdrowiem, statusem społecznym i tak dalej.
Podsumowując – kobieta ciesząca się bliskością z mężczyzną nie oznacza zawsze ciąży i aborcji. Mężczyzna cieszący się bliskością z kobiety jest odpowiedzialny za swoją ejakulację, a tym samym za niechcianą ciążę i jej ewentualne usunięcie. A mimo to wielu z nich wydaje się, że nie mają w tym żadnego udziału.
Dlaczego? Bo oni nie ponoszą później żadnych konsekwencji.

Niezaprzeczalnie aborcja nie powinna mieć miejsca. Od dnia poczęcia mamy przecież do czynienia z człowiekiem, który ma prawo do życia!

Wpis Gabrielle w mediach społecznościowych jest bardzo popularny. Rozpisują się o nim media na całym świecie.

Jednak czy Gabrielle Blair ma rację, twierdząc, że na tematy związane z tym procederem nie powinni wypowiadać się mężczyźni? Podzielcie się Waszymi opiniami na ten temat w komentarzach.

Zobacz też: Szokujące WYZNANIE gwiazdy NA WSPÓLNEJ: USUNĘŁABYM płód!

Źródło: tłumaczenie postu Gabrielle – papiplot.pl, boredpanda.com
Źródło zdjęć: boredpanda.com

Komentarze

Komentarze