Znany projektant ATAKUJE ciężarną Rozenek: „W jej WIEKU to…”

Ciężarna Małgorzata Rozenek w ogniu krytyki. Pewien projektant oskarża ją o…

Młodzieżowy styl

Mimo wieku – Małgorzata Rozenek skończyła już 41 lat – gwiazda bardzo często stawia na bardzo zmysłowe i kuse stylizacje. Nie można jednak odmówić jej elegancji, ponieważ w jej szafie nie brakuje również stylowych garniturów i długich kreacji, w których często pokazuje się na publicznych imprezach.

Małgosia zawsze wygląda fenomenalnie, jednak zdaniem pewnego projektanta, prezenterka z racji swojego wieku powinna zrezygnować z miniówek, ponieważ są one bardziej zarezerwowane dla nastolatek niż kobiet w średnim wieku.

atakuje
Instagram

„Od matek oczekujemy klasy”

40-letni Krzysztof Pliszczyński, znany również jako Plich, sądzi, że nowa fryzura Małgorzaty Rozenek bardzo do niej pasuje i dodaje jej charakteru. Niestety, jego zdaniem sposób ubierania Małgosi jest zbyt wulgarny i nie pasuje do jej wieku.

„Od matek oczekujemy klasy. Niech będzie mini, ale super mini to już przesada. Małgorzata Rozenek ma fajną fryzurę, ostatnio nowe cięcie, bardziej wyraziste, agresywne. Myślę, że chciała pokazać swój charakter. Jednak uważam, że styl pani Małgorzaty to przesada. Jak ktoś chce nosić tytuł Lady Margaret, to długość zobowiązuje. Chciałbym poznać jej mamę i zapytać się, czy jest zadowolona ze stylu córki. Lady Margaret ma dzieci, więc myślę, że powinna pomyśleć o tym, co będzie za 10 lat, czego by chciała jako matka” – powiedział agencji Newseria Lifestyle Plich.

atakuje
IG

Zły przykład

Zdaniem Plicha, Małgosia powinna już zapomnieć o kusych spódniczkach i ubierać się jak na matkę przystało.

„Myślę, że Lady Margaret Rozenek powinna się zastanowić nad tym, jaki daje przykład. To jest świetna kobieta, nie poznaliśmy się nigdy osobiście, ale odbieram ją absolutnie ciepło i serdecznie. Jednak uważam, że kobiety w tym wieku nie powinny świecić tym czy tamtym, zwłaszcza że dzieci mają internet, smartfony i śmieją się z innych dzieci. To musi być bardzo trudne dla dziecka. Jako mama chciałbym uchronić swoje dziecko przed kompromitacją. Mamy! Nie jesteście towarem, macie być piękne. Macie być wartością, subtelnością, miłością, czułością, czymś najlepszym” – tłumaczy.

Podzielacie jego zdanie, czy może nieco przesadza?

Czytaj też: Doda skomentowała ciążę Rozenek. Ostre słowa!

atakuje
IG
atakuje
Instagram
atakuje
IG
atakuje
Instagram

Źródło: Newseria Lifestyle

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze