Tak zorganizujesz idealną IMPREZĘ! Oto kilka podstawowych zasad…

Prawie każdy lubi dobrą zabawę, jednak większość z nas niespecjalnie ma ochotę być jej gospodarzem.. Co zrobić gdy przyjdzie nam zorganizować urodziny lub imprezę służbową? 

Tak naprawdę nie ma jednego uniwersalnego przepisu na udaną imprezę. Istnieje natomiast kilka zasad których należy przestrzegać aby zabawa się udała. 

Po pierwsze pamietajmy, żeby zapełnić pomieszczenie gośćmi. Jeśli będzie zbyt pusto, to będą się czuć niekomfortowo. Lecz uważajmy też na to, by nie było ich zbyt dużo. W przeciwnym razie pierwsi goście zaczną wcześnie wychodzić.

Po drugie zaprośmy gości 4 tygodnie przed planowanym eventem, tak aby mogli zarezerwować sobie czas. Najlepiej przypomnieć im o niej tydzień przed i przy okazji spytać czy będą obecni. Dzięki temu będziemy wiedzieli ilu osób się spodziewać.

Ważne jest również kiedy organizujemy przyjęcie. Najlepiej jest zrobić je w sobotę wieczorem. Jest to pierwszy dzień tygodnia, w którym większość z nas jest wyspana i nie musi wstawać wcześnie następnego dnia. Starajmy się również by impreza nie zaczynała się zbyt późno. 

Kolejną wskazówką jest to, aby nadać imprezie motto. Dzięki temu goście będą bardziej zaangażowani i zapamietają ją. A jeśli chodzi o motto, to tu panuje całkowita wolność. Niektóre typowe motywy przewodnie to np. piraci, biały kolor czy superbohaterowie. Dajmy się ponieść fantazji 🙂

MG

Źródło: brigitte.de

Komentarze

Komentarze