Związek Conana i Adrianny to ŚCIEMA? Fanka: „ZRZUCIŁABY ją ze schodów!”

Czy związek Conana Kaźmierczaka i Adrianny to prawda czy „zwykła ściema”?

Nowy związek Conana

Pisaliśmy, że jedyny syn Dagmary Kaźmierskiej – 19-letni Conan – spotyka się od niedawna z 50-letnią uczestniczką „Królowych życia” – Adrianną Eisenbach. Co ciekawe, o związku nastolatka poinformowała na Instagramie jego mama, która napisała, że bardzo lubi Adę i cieszy się, że jest z jej nastoletnim synem Conanem.

Moje dwa serduszka Kochane. TYLKO SZCZĘŚLIWY CZŁOWIEK MOŻE INNYCH OBDARZYĆ SZCZĘŚCIEM. Adrianna @adrianna_scandal_queen jest właśnie takim człowiekiem , który sprawia , że jestem roześmiana. Po prostu tylko tym , że JEST I TYM , JAKA JEST …Mój Syn pokochał ją od pierwszego momentu. Gdzie , uwierzcie mi -On nie ma tak do wielu ludzi . Jest bardzo powściągliwy i ostrożny w wyborach. Cieszę się i dziękuję Robaczku @adrianna_scandal_queen za ten dzień  @adrianna_scandal_queen @scandal_butik_wroclaw @conanbestia @krolowe_zycia_official @ttv.pl” – napisała ostatnio Dagmara na Instagramie.

Czytaj też: 50-LETNIA (!) „dziewczyna” 19-letniego Conana Kaźmierskiego! Co o niej wiemy? (Zdjęcia)

związek
IG

Co na to fani?

Obserwatorzy Dagmary nie mają złudzeń, że wszystko to tak naprawdę ściema i próba zrobienia rozgłosu w mediach. Jedna fanek przypomniała nawet jej jeden z odcinków show TTV, w którym powiedziała, że w życiu by się nie zgodziła, żeby Conan spotykał się ze starszą od siebie kobietą.

związekzwiązek

Przecież to ściema-LUDZIE!!!! Najgorsze jest to, że wszyscy się wzniecacie i nie widzicie jak łatwo Wami da się manipulować!. Chyba nie sądzicie, że Dagmara by na to pozwoliła. Kiedyś mówiła, że jakby jej Konanek przyprowadził starszą kobitę to by pogoniła i zrzuciła ze schodów😁” – pisze na Instagramie jedna z fanek. 

„Już poszło w świat, że to synowa 😂” – pisze inna obserwatorka.

„Nie ma to jak zrobić przez przypadek sensację” – podsumowuje kolejna.

„Żarty, ta baba ma syna w jego wieku hahahaha dobre sobie”, „To niemożliwe 😱😱😱😱ona mogla by być jego matką”, „Nie spodziewałam się tego ze względu na różnicę wieku” – pisali fani Dagmary. 

A wy wierzycie, że Conan rzeczywiście jest z Adrianną?

Czytaj też: Syn Dagmary Kaźmierskiej ZAKOCHANY! Pokazała zdjęcie z SYNOWĄ! (ŁADNA?)

związekzwiązek

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze