Adele ODMIENIONA nie do poznania! To w ogóle ONA? (Wideo)

Nie da się ukryć, że Adele przeszła w ostatnim czasie naprawdę spektakularną przemianę. Brytyjska piosenkarka schudła aż 50 kilogramów i całkowicie zmieniła swój styl ubierania. Gwiazda wystosowała ostatnio do swoich fanów apel w bardzo ważnej sprawie. Co ma im do przekazania?

Metamorfoza Adele

Metamorfoza Adele zszokowała cały świat. Jakiś czas temu w sieci pojawiły się zdjęcia, które zrobili jej przyjaciele, którzy umieścili fotki na swoich profilach w mediach społecznościowych.Piosenkarka jest teraz naprawdę szczupła i ma zupełnie inne rysy twarzy. Wiele osób nie wierzy, że gwiazda dokonała też przemiany naturalnie i podejrzewa, że w wygląd Adele ingerował chirurg.

Czytaj też: Wyciekło zdjęcie SZCZUPŁEJ Adele! Ale LASKA! (NIE POZNASZ JEJ!)

 

Apel gwiazdy

Adele wzięła ostatnio udział w nagraniach dla Grenfell United. Jest to organizacja, która powstała po tragedii, do jakiej doszło w Londynie w 2017 roku, kiedy w wyniku uszkodzonej instalacji elektrycznej spłonął 24-piętrowy budynek Grenfell Tower, a śmierć poniosły 72 osoby. Adele jest bardzo zaangażowana we wspieranie rodzin ofiar tego dramatu. W trzecią rocznicę tragedii artystka nagrała wymowny filmik.

„Chciałam dzisiaj przekazać wam wszystkim moją miłość i powiedzieć wam, że myślę o was, jak zawsze. I choć musimy to robić w wirtualnym świecie, to wciąż ważne jest, abyśmy razem opłakiwali zmarłych i żebyśmy zastanowili się w jakim miejscu jesteśmy teraz.Myślę, że w tym roku, jak nigdy dotąd, nie było bardziej odpowiedniego czasu, żebyśmy naprawdę pracowali nad sobą. Uczyli się koleżeństwa, współczucia, otwartości i wytrwałości. Potrzebujemy siebie nawzajem, aby przetrwać” – powiedziała Adele.

Poznalibyście ją na tym nagraniu?

Źródło: Pomponik

Zdjęcie: YouTube

Komentarze

Komentarze