Agnieszka Kaczorowska odda mleko do BANKU MLEKA KOBIECEGO. Zobacz dlaczego!

Dziś jest Światowy Dzień Karmienia Piersią. Z tej okazji Agnieszka Kaczorowska zamieściła na swoim Instagramie wpis wspierający karmienie naturalne. Aktorka napisała, jak jej idzie karmienie piersią swojej nowonarodzonej córeczki, a także pochwaliła się, że….. zamierza oddawać mleko do banku mleka kobiecego! Skąd taka decyzja?

Agnieszka Kaczorowska kilka dni temu urodziła swoje drugie dziecko. W swoim wpisie na Instagramie pochwaliła się, że wyszła już ze szpitala. Przy okazji Światowego Dnia Karmienia Piersią, napisała, jak jej idzie karmienie piersią drugiej córeczki.

Jak stwierdziła Agnieszka, karmienie piersią pierwszego dziecka trwało 16 miesięcy i było dla niej niesamowitym doświadczeniem. Aktorka nie wyobraża sobie, aby tym razem było inaczej. Jednak przygoda z karmieniem dopiero się zaczyna.

 

„Na razie się siebie uczymy…”– napisała aktorka.

 

Zaskakujące postanowienie

Agnieszka Kaczorowska stwierdziła, że jedną rzecz zamierza zmienić podczas karmienia piersią drugiego dziecka.

 

„Chcę dodatkowo oddawać mleko do banku mleka kobiecego… Coś, co powinnam zrobić już poprzednim razem”– wyznała Kaczorowska.

 

Jak widać, Agnieszka ma dużo pokarmu i chce pomóc matkom, które nie mają możliwości wykarmienia swoich dzieci.

 

Źródło: www.instagram.com/agakaczor/

 

Słowa wsparcia dla matek karmiących naturalnie

Kaczorowska napisała, że od dwóch lat przekonuje się, jak drażliwy jest temat karmienia piersią. Dlatego też aktorka nie uważa, że karmienie piersią nie jest jedynym słusznym rozwiązaniem.

 

„Każda z nas dokonuje swoich wyborów. Za każdą z nas stoi inna historia.”– napisała Kaczorowska.

 

Kaczorowska dokonała wyboru, aby karmić swoje dzieci naturalnie i całe szczęście ma ku temu warunki. Z okazji Światowego Dnia Karmienia Piersią życzyła w swoim wpisie siły i wytrwałości dla wszystkich matek karmiących naturalnie.

 

„Niesie to za sobą ogrom korzyści dla Maluszka i dla Mamy.”– stwierdziła Kaczorowska.

 

Agnieszka Kaczorowska zasugerowała, że warto zasięgać porady w sprawie karmienia piersią u doświadczonego doradcy laktacyjnego.

A Wy co myślicie o karmieniu piersią? Czy faktycznie jest to drażliwy temat?

 

ZOBACZ TEŻ: Dlaczego dzieci powinny chodzić po drzewach? Będziesz zaskoczony!

 

Źródło: www.instagram.com/agakaczor/

 

 

 

 

Komentarze

Komentarze