Agnieszka Radwańska URODZIŁA! Znamy płeć i imię dziecka!

Dziś rano Agnieszka Radwańska została mamą. Słynna polska tenisistka urodziła zdrowego synka – Jakuba. To pierwsze dziecko Agnieszki i jej męża Dawida Celta. Wspaniałą nowiną mąż Isi pochwalił się na swoim Twitterze.

Agnieszka Radwańska ma syna!

Dziś nad ranem Agnieszka Radwańska została po raz pierwszy mamą. Emerytowana polska tenisistka urodziła synka. Radosną nowiną podzielił się z fanami mąż Radwańskiej, który napisał na Twitterze, że jego synek Jakub jest już na świecie.

„Jakub jest już z nami @ARadwanska” – napisał Celt dołączając fotografię, na której widać malutką rączkę chłopca.

Pierworodny syn

Twitter

Syn Radwańskiej urodził się kilka dni po trzeciej rocznicy ślubu Agnieszki i jej męża Dawida. Para pobrała się 22 lipca 2017 roku w Krakowie.

urodziła
IG

Czytaj też: Agnieszka Radwańska jest w CIĄŻY! Wiadomo już, KTO…

Kim jest Dawid Celt?

Dawid Celt urodził się w 1985 roku w Krakowie. To polski tenisista i trener, sparingpartner i drugi trener Agnieszki Radwańskiej, kapitan polskiej kadry tenisistek w Pucharze Federacji, ekspert i komentator tenisowy, trener WKT Mera. Syn trenera tenisowego Józefa Celta.

Isia i Dawid poznali się w 2013 roku, a cztery lata później zostali małżeństwem. Radwańska wielokrotnie mówiła w wywiadach, że tuż po przejściu na sportową emeryturę chciałaby urodzić dziecko. Właśnie zrealizowała swoje wielkie marzenie.

Świeżo upieczonym rodzicom składamy najszczersze gratulacje!

Źródło: Super Express

Zdjęcia: Twitter, Instagram

Komentarze

Komentarze