Agnieszka Woźniak-Starak chroni się w TEN SPOSÓB przed koronawirusem?! Fani ONIEMIELI!

Nie tylko zgodnie z obowiązującymi standardami, ale też bardzo stylowo. Tak prezenterka chroni się przed koronawirusem!

Atak pandemii

Agnieszka Woźniak-Starak bardzo poważnie pochodzi do kwestii ochrony przed pandemią. Wprawdzie prezenterka nie siedzi przez cały czas w domu, ponieważ niedawno rozpoczęła pracę w Radio Newonce, ale dokłada wszelkich starań, by jak najlepiej zabezpieczyć się przed niechcianym zagrożeniem.

Stylowo i z klasą

Agnieszka została ostatnio przyłapana przez paparazzich na mieście, tuż od swoją pracą. Zamaskowana gwiazda wysiadła ze swojego luksusowego auta i skierowała się w stronę parkometru.

Czytaj też: Tak 14 lat temu wyglądała Agnieszka Woźniak-Starak. Nie poznasz jej!

chroni
Pudelek.pl

Największą uwagę przykuwał jej wygląd. Gwiazda miała na twarzy specjalistyczną różową maseczkę ochronną z filtrem, ciemne okulary a na dłoniach lateksowe rękawiczki. Agnieszka doskonale zdaje sobie sprawę z jak poważnym mamy do czynienia zagrożeniem i robi wszystko, żeby jak najlepiej zabezpieczyć się przed chorobą.

Nowa praca Agnieszki

Prezenterka pracuje od kilku tygodni w radio Newonce, gdzie prowadzi autorską audycję. Jak się okazuje, w podjęciu decyzji o rozpoczęciu pracy w stacji miał jej pomóc Kuba Wojewódzki, który również współpracuje z rozgłośnią – prowadzi audycję z Piotrem Kędzierskim.

Czy Agnieszka sprawdziła się waszym zdaniem w nowej roli? Słuchacie jej audycji?

Czytaj też: Woźniak-Starak mogła zmienić kolej losu? Ujawniono, że nikt…

chroni
IG

Źródło: Pudelek

Zdjęcia: Instagram, Pudelek

Komentarze

Komentarze