Ujawniono prawdę o dziecku syna Martyniuka! Ojcem jest…

Cała prawda o dziecku syna Martyniuka wyszła na jaw! Kto tak naprawdę jest ojcem małej?

„Zenek” wchodzi do kin

Już wkrótce, a dokładnie w Walentynki, do kin trafi najnowsza produkcja o Zenku Martyniuku – „Zenek”, opowiadająca o losach słynnego gwiazdora disco polo. W ramach promocji filmu, lider Akcentu zaczął udzielać wywiadów, licząc, że dzięki temu uda mu się zwabić jeszcze więcej osób do kin.

Co z Danielem?

W jednym z nich Zenon opowiedział o relacjach, jakie łączą go z jego synem – Danielem. Przypomnijmy, że w ostatnim czasie chłopak sprawiał ogromne problemy swoim rodzicom. Nie tylko brał narkotyki i nadużywał alkoholu, ale też omal nie rozwiódł się ze swoją żoną Eweliną, z którą ma małą córeczkę Laurę.

Po miesiącach upokorzeń, jakich doświadczali Zenon, jego żona Danuta oraz synowa Ewelina, sytuacja w domu Martyniuków w końcu się ustabilizowała a Daniel świetnie zaczął się odnajdywać w roli ojca.

Czytaj też: JUŻ JEST zwiastun filmu „Zenek”! Internauci nie kryją…

W rozmowie z „Twoim Imperium” Zenon Martyniuk został zapytany o sytuację w domu. Co powiedział?

Wszystko się naprostowało. Daniel ma wspaniałą rodzinę. Jest bardzo troskliwym ojcem. Naprawdę, aż miło popatrzeć, jak się zajmuje córką. O synowej też złego słowa nie mogę powiedzieć, bo bardzo się stara, a dodatkowo jeszcze się uczy. Jestem zadowolony, że tak się to potoczyło” – opowiada uradowany gwiazdor.

ojcem
Instagram

Zenek wprost rozpływał się w wywiadzie nad swoją wnuczką Laurą. Okazuje się, że dziewczynka…

Jak słyszy muzykę, od razu zaczyna tańczyć, trudno ją zatrzymać. Bardzo żywo reaguje na muzykę. Syn z synową mówią, że uwielbia słuchać moich piosenek. Chciałbym, żeby wnusia grała na skrzypcach i na pianinie, ale nie chcemy z żoną nic narzucać. To rodzice muszą zdecydować, co dla niej jest najlepsze. Nie wtrącamy się, choć Laurę kochamy nad życie i zrobimy co w naszej mocy, żeby rodzina, jaką założył mój syn, była szczęśliwa” – powiedział artysta.

Wybierzecie się do kin na film biograficzny o Zenku?

Czytaj też: Zenek Martyniuk nie posiada się z radości! ZOSTAŁ…

ojcem
Instagram

Źródło: Gwiazdy.wp.pl

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze