Będą AŻ TRZY części „365 dni”! „Będzie jeszcze więcej seksu” – zapewnia Blanka Lipińska

Blanka Lipińska, to celebrytka, która pojawiła się wraz ze swoją książką „365 dni”. Do momentu wydania trylogii nie była popularna. Jednak prawdziwą sławę przyniosła jej ekranizacja książki w roli głównej z przystojnym Michelle’m Morrone”m. Co więcej wydaje się, że nie był to pierwszy i ostatni film wydany na podstawie wspomnianej pozycji.

Blanka Lipińska, to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd. Jest również bardzo popularna na Instagramie, gdzie śledzi ją 732 tysiące obserwujących. Fani mają dużą rozrywkę, bowiem Blanka chętnie ujawnia pikantne szczegóły ze swojego życia. A do tych z kolei wrzuca bardzo apetyczne zdjęcia.

W ostatnim czasie również zdradziła jedną tajemnicę. Bowiem mimo dostania nagrody przeznaczonych dla najgorszych filmów- złotej maliny (za scenariusz), planuje dalej działać  w branży filmowej. Mianowicie, jak zapowiedziała film będzie kontynuowany na Netflix’ie. Zdjęcia do dalszych części  mają rozpocząć się w maju tego roku na terenie Polski i Włoch.

Dowiedzieliśmy się o tym z portalu społecznościowego, gdzie Lipińska dodała post wraz ze zdjęciem, na którym jest ona sama wraz z głównymi bohaterami filmu.

Pod fotografią obszernie napisała w języku polskim i angielskim:

Nadszedł TEN DZIEŃ na, który czekali fani na całym Świecie! Wracamy na plan ze zdwojoną siłą, bo ekranizujemy nie tylko drugą część powieści, czyli „TEN DZIEŃ”, ale i trzecią, czyli „Kolejne 365 dni”. Z dumą i wielką radością potwierdzam również, że dołączyliśmy do międzynarodowej rodziny Netfliksa, stając się tym samym produkcją Netflix Original (…)

Jak zapowiedziała:

Jedno pozostaje niezmienne i w książkach, i w filmach….będzie seks, seks i jeszcze więcej seksu 🔥🔥🔥
Trzymajcie kciuki ✊🏼.

Mogliśmy się tego spodziewać. A Wy czekacie na kolejną część? My niekoniecznie.

 

 

 

 

 

Źródło: Instagram/Blanka Lipińska

Komentarze

Komentarze