Był najśmieszniejszym aktorem „Świata według Kiepskich”. NIE żyje…

Dramatyczne wieści. Nie żyje aktor „Świata według Kiepskich”. Który?

To bardzo przykra informacja dla wszystkich fanów „Świata według Kiepskich”. Nie żyje jeden z aktorów serialu. O kogo chodzi?

Kultowy serial

„Świat według Kiepskich” to jeden z ulubionych seriali Polaków. Mimo iż jest emitowany już od 20 lat, nadal gromadzi kilkumilionową widownię. Fani produkcji pokochali ten serial przede wszystkim za potężną dawkę dobrego humoru i genialne kreacje aktorskie. Kto z nas nie kojarzy Ferdka Kiepskiego, Arnolda Boczka czy np. Mariana Paździocha? Niestety, nie mamy dobrych wieści. Nie żyje…

żyje
Instagram

Kim był Kazimierz Ostrowicz?

Kazimierz Ostrowicz to nieco zapomniany już przez fanów serialu aktor, który pojawiał się m.in. w czołówce produkcji. Ostrowicz odgrywał wyrazistą, drugoplanową rolę wścibskiego „Boryska”, który knuł spisek przeciwko Ferdynandowi Kiepskiemu oraz był utrapieniem Mariana Paździocha, którego postrzegał jako wroga. Aktora pochowano już 17 lat temu, ale nie należy zapominać, że był on nieodłączną częścią „Świata według Kiepskich”. Wiele osób nie wie nawet, gdzie jest grób artysty.

Otóż wyjaśniamy! Aktor został pochowany w 2002 roku na Cmentarzu Osobowickim we Wrocławiu. Poza „Światem według Kiepskich” Ostrowicz występował m.in. na deskach teatru oraz w wielu innych produkcjach telewizyjnych.

Czytaj też: To ODEJŚCIE doprowadziło do łez fanów „Świata według Kiepskich”! Okazało się, że…

żyje
Instagram

Źródło: Wsieci24.pl

Zdjęcie: YouTube

Komentarze

Komentarze