Cleo o zdradzie: „Długo zbierałam się w sobie”

Cleo bardzo rzadko wypowiada się w mediach na temat swojego życia prywatnego. Mimo swojej popularności, wokalistka jest bardzo skryta. Ostatnio jednak postanowiła otworzyć się w temacie związków i miłości. Opowiedziała o zdradzie…

Cleo niechętnie opowiada o swoim życiu miłosnym, jednak ostatnio zrobiła wyjątek w wywiadzie z Mateuszem Szymkowiakiem dla TVP Kobieta. Wiemy, że Cleo ma za sobą kilka związków, jednak dziennikarz podchwytliwie zapytał ją, czy była kiedyś na prawdę zakochana.

 

„Doszłam do wniosku, że (…) im bardziej się kocha, tym bardziej się cierpi. I ja za bardzo chciałam, a za bardzo potem cierpiałam, w związku z czym teraz, o ile zawsze obdarzam drugą połówkę, bo po prostu nie potrafię inaczej i oddaję od razu serce na dłoni, to w życiu byłam tak skrzywdzona, że teraz oddaję to serce w 99 proc., ale zawsze ten 1 proc. zostawiam dla siebie” – odpowiedziała dyplomatycznie Cleo, zdradzając swoją wrażliwą naturę.

 

Cleo o zdradzie: „Czułam się niewystarczająca”

Cleo została niejednokrotnie zraniona. Mateusz Szymkowiak zapytał ją, co czuła, gdy została zdradzona. Wokalistka podkreśliła, że podobnie jak inne kobiety w takiej sytuacji, czuła się niewystarczająca.

 

„Kobiety w większości popełniają ten błąd, że doszukują się winy w sobie, a nie w osobie, która się tego dopuściła. Zawsze jest tak, że ja zawsze doszukiwałam się w sobie wad. Długo zbierałam się wtedy w sobie, ale jak człowiek ma pasję w sobie, to zawsze można do niej uciec”– wyznała Cleo

 

Źródło: www.instagram.com/cleo_don

 

Przyjaźń ważniejsza niż miłość

W wywiadzie dla TVP Kobieta Cleo przyznała, że w związku szuka przede wszystkim przyjaciela. Wokalistka uważa, że miłość też jest ważna, jednak bez przyjaźni związek nie rokuje dobrze.

Co więcej, Cleo wyznała, że nie chciałaby się już zakochać tak mocno jak kiedyś, ponieważ boi się, że znów będzie cierpieć.

Bez wątpienia Cleo tym razem wyjawiła dużo szczegółów ze swojego życia uczuciowego. Czyżby postanowiła zacząć dzielić się swoim życiem prywatnym w mediach?

 

ZOBACZ TEŻ: Joanna Brodzik i Paweł Wilczak Mają problem z dziećmi

 

Źródło: www.jastrzabpost.pl, www.plejada.pl

 

Komentarze

Komentarze