Danuta Wałęsa krzyczy na męża. Zrugała Lecha na oczach internautów!

Lecha Wałęsę spotkała przykrość ze strony jego żony, Danuty. Były prezydent podczas relacji live, został zbesztany przez własną żonę. Przykra sytuacja ?

Działa w sieci

Lech Wałęsa intensywnie udziel się w mediach społecznościowych. Dla byłego prezydenta internet stał się drugim życiem. Wałęsa bez ogródek komentuje życie polityczne w kraju i odnosi się też do spraw zagranicznych. Nadaje głównie z własnego domu.

Problemy ze zdrowie

Lech Wałęsa ostatnio przeszedł operację usunięcia zaćmy i operację serca. Ze wszystkim dzieli się internautami. Jednak mimo nie najlepszego zdrowia, były prezydent nie odpuszcza swojej działalności w sieci. Mówi też o własnej śmierci:

Mam 76 lat plus jeszcze pięć- wie pan w mojej rodzinie nikt tak długo nie żył, ja i tak najdłużej żyję z naszej rodziny. I daję sobie jeszcze pięć lat życia !

A jak będę dłużej żył, to wtedy nie będę zadowolony”

Wraca do wspomnień

Były prezydent chętnie wraca do wspomnieć z lat działalności opozycyjnej. Podczas snucia swojej opowieści, relację na żywo przerwała żona Danuta. Weszła ona w kadr i ostro zareagowała na wynurzenia. Danuta Wałęsa powiedziała:

Rodziną się kurde, zajmij!”

Żona prezydenta była wyraźnie zirytowana jego opowieściami i czasem, który poświęca internautom, a nie własnej rodzinie. Po ostrej interwencji żony, były prezydent szybko zakończył internetową relację i pożegnał się z odbiorcami. Czy żona przesadziła ? Czy może miała rację ?

źródło: jastrzabpost.pl

zdjęcie: Lech Wałęsa/Facebook

Komentarze

Komentarze