Dorota Szelągowska POKAZAŁA…

Dorota Szelągowska nieszczególnie lubi dzielić się swoim życiem prywatnym, o czym wiele razy podkreślała w udzielonych wywiadach. Tym razem jednak zrobiła wyjątek..

Dorota Szelągowska, córka pisarki  Katarzyny Grocholi rzadko obnosi się w mediach ze swoją prywatnością. Co prawda, aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych, jednak kwestii rodzinnych stara się nie poruszać, a co za tym idzie nie upubliczniać wizerunku najbliższych.  Tym razem projektantka wnętrz postanowiła zrobić wyjątek i opublikowała na Instagramie kilka zdjęć ze swoim synem Antonim.

We wpisie pochwaliła się powodem, dla którego zdecydowała się wrzucić zdjęcie z synem. Okazuje się, że syn aktorki właśnie skończył 18 lat, dlatego też była to wyjątkowa okazja.

Zdolny, kochany, inteligentny, mądry i zabawny – mój syn. Właśnie minęło 18 lat, od kiedy mam zaszczyt być jego matką – podzieliła się z fanami projektantka.

W związku z wypowiedzią pod wpisiem posypało się oczywiście mnóstwo komentarzy od fanów. Internauci zauważają podobieństwo do Szelągowskiej i rozpływają się wręcz z zachwytu nad urodą nastolatka:

I do tego urok osobisty rownież posiada, co widać na załączonych obrazkach.

Jaki podobny do mamy! Najlepszego

Wow, nie wiedziałam, że to Pani syn. Pani taka młoda! A to ten przystojniak, co gra w „Na wspólnej”.

Antoni jest dzieckiem Szelągowskiej z pierwszego małżeństwa. Jako, że biologiczny ojciec chłopca nie był obecny przy jego wychowaniu, przyszywanym tatą jest znany kompozytor muzyczny  Adam Sztaba.

A waszym zdaniem Antek odziedziczył urok po mamie?

 

Zdjęcie główne: https://www.instagram.com/party.pl/

Komentarze

Komentarze