DRAG QUEEN edukują w ŻŁOBKACH nawet dwuletnie DZIECI na temat RÓŻNORODNOŚCI PŁCI! Ten szokujący PROGRAM jest realizowany w…! (VIDEO)

Drag Queen to karykaturalne przebranie się w osobę przeciwnej płci przy użyciu krzykliwych ubrań, dodatków i mocnego makijażu. Najczęściej to mężczyźni przebierają się za kobiety i jest to sprawa budząca kontrowersje bo często utożsamiani są z gejami czy transwestytami.

Drag Queen kojarzy się z nocnymi klubami oraz z seksualnością. Zatem czy żłobek lub przedszkole jest miejscem na prezentowanie tak poprzebieranych osób?

 

Tymczasem w siedmiu finansowanych przez rząd żłobkach, mężczyźni przebrani za kobiety edukują dwulatki na temat różnorodności płci. Pomysł przyszedł z Ameryki, a w Wielkiej Brytanii został zainicjowany przez 26-letniego absolwenta prawa uniwersytetu Bristol – Thomasa Canhama, który ma nadzieję, że:

 

„…program wkrótce wkrótce zostanie wprowadzony we wszystkich 37 ośrodkach prowadzonych przez London Early Years Foundation.”

 

Jedną z osób prowadzących „lekcje” jest Colin Jones występujący jako drag queen pod pseudonimem Donna La Mode.  Poza czytaniem bajeczek, podczas spotkań dzieci są uczone specjalnie dostosowanych piosenek trans i opowiadane są historie – jedna opowiada o misiu, który uświadamia sobie, że jest dziewczyną, a nie chłopcem(!).

 

Donna La Mode

 

Czy naprawdę okres tak wczesnego dzieciństwa jest czasem na mieszanie dzieciom w głowach? Wydawać by się mogło, że w swoim życiu będą miały jeszcze dość czasu, by poznać różnice między płciami, a także wszelkie odstępstwa od klasycznego modelu życia i rodziny.

Jak mówi ekspert ds. dysforii płciowej (transseksualizmu), profesor Ashley Grossman:

 

„Jestem pewien, że organizatorzy mają najlepsze intencje, ale projekt może mieć odwrotny skutek.”

 

Jaki? Wystarczy popatrzeć na wystudiowane pozy 8-latki, która wieczorem zamiast grzecznie spać, to krzykliwie wystrojona i przesadnie wymalowana kręci tyłkiem w nocnym klubie.

 

8-letnia drag queen – Lactatia

 

Mała drag queen – Lactatia twierdzi także, że:

 

„Jeśli chcesz być drag queen, a twoim rodzicom się to nie podoba – potrzebujesz nowych rodziców. 

Jeśli chcesz być drag queen, a twoim znajomym się to nie podoba – potrzebujesz nowych znajomych.”

 

Czy naprawdę chcemy tego typu edukacji dla naszych dzieci?

 

 

(aw), na podst. the sun, fot. facebook, you tube

Komentarze

Komentarze