DRAMAT Ivana Komarenko! Jego brat ĆPA a matka…

Ivan Komarenko przeżywa w ostatnim czasie prawdziwy dramat. Jego brat znów bierze narkotyki, na dodatek piosenkarz bardzo martwi się o życie swojej mamy! Dlaczego?

Kim jest Ivan Komarenko?

Ivan Komarenko to polsko-rosyjski piosenkarz, który od lat mieszka w naszym kraju. Największą sławę przyniosła mu piosenka „Jej czarne oczy” a także fakt, że reprezentował Polskę w 50. Konkursie Piosenki Eurowizji. Niestety, prywatne życie wokalisty jest dalekie od ideału, a wszystko to przez jego problemy rodzinne…

Jego brat ćpa

Brat Ivana – Siergiej – od lat jest uzależniony od narkotyków. Mężczyzna wrócił ostatnio do nałogu, a wszystko to przez kwarantannę i fakt, że nie pracuje. Komarenko bardzo się boi o życie swojej mamy, która mieszka na co dzień z narkomanem.

Moja mama ma gorszy problem niż koronawirus. Brat wrócił do ćpania. Znów jest uzależniony, a będąc na głodzie robi w domu poligon. Mama musi uciekać do Lidy [rodzonej siostry Ivana – przyp. red.] i chować się u niej w mieszkaniu, bo boi się, że on może jej zrobić krzywdę” – opowiada „Faktowi” wokalista zespołu Ivan i Delfin.

Czytaj też: Polska PŁACZE! Z powodu koronawirusa NIE ZJEMY już w tym roku…?

brat
IG

Groźny i nieobliczalny

Komarenko dodał, że gdy jego brat jest na „głodzie” narkotykowym, staje się agresywny i nieobliczalny. Nic dziwnego, że muzyk zaczął martwić się o swoją mamę, której nie może nawet odwiedzić z powodu zamkniętych granic.

Martwię się o mamę, nie mogę jej pomóc, nie mogę do niej pojechać, bo granice są zamknięte. Dzwonię do niej codziennie i z nią rozmawiam. Staram się też ją uspokoić” – mówi zasmucony.

Stracił pracę

Ivan przypuszcza, że jego brat zaczął ćpać, ponieważ stracił pracę.

To go załamało i pewnie dlatego wrócił do narkotyków” – twierdzi Ivan.

Mama wciąż pracuje

Mimo iż mama Ivana jest na emeryturze, dorabia w hotelu, żeby utrzymać nie tylko siebie, ale i Siergieja.

„Mama musi pilnować pieniędzy, by brat jej nie okradł i nie przeznaczył wszystkiego na narkotyki” – mówi Ivan.

Czytaj też: FATALNE prognozy dla Polaków! Wraz z drugą falą koronawirusa NADEJDZIE…

brat
IG

Źródło: Fakt

Zdjęcia: Instagram

 

Komentarze

Komentarze