DRAMAT u Beaty Tyszkiewicz! Jej córka przekazała przykre informacje…

Beata Tyszkiewicz jest uznawana za prawdziwą ikonę filmu i telewizji. Widzowie pokochali ją nie tylko za udane kreacje aktorskie, ale również za bycie jurorką w programie „Taniec z gwiazdami”. Niestety, gwiazda podjęła ostatnio dramatyczną decyzję i…

Rezygnuje z…

Beata Tyszkiewicz była jedną z najbardziej charyzmatycznych i lubianych jurorek „Tańca z gwiazdami”. Niestety, nie zobaczymy już jej w kolejnej edycji polsatowskiego show.

81-letnia artystka postanowiła usunąć się w cień i zrezygnować z kariery w show-biznesie. Oznacza to, że już nigdy nie zobaczymy jej ani na wielkim ani na małym ekranie…dramat

Instagram

Przykre wieści przekazała…

Smutne informacje przekazała mediom jej córka, Karolina Wajda, która w rozmowie z „Super Expressem” zdradziła, jakie były powody tej decyzji.

„Mama nie chce wracać do życia publicznego. Chce od tego odpocząć. Tak zdecydowała i jest uparta. Wszystko ma związek z szacunkiem, jakim darzy swoją publiczność. Ona uważa, że gwiazda zawsze i wszędzie powinna być wzorem, dobrze wyglądać i nie urażać ludzi swoją słabością i gorszym wizerunkiem. Dzisiejsze pokolenie ma do tego inny stosunek. Aktorki pokazują się w dresach i bez makijażu, a moja mama zawsze była osobą zadbaną”.

Gdzie teraz przebywa?

Beata Tyszkiewicz zamieszkała w posiadłości swojej córki, gdzie wiedzie spokojne życie seniorki.

„Mama odpoczywa jedynie w moim dworku w Głuchach pod Warszawą, tam gdzie są Muzeum Norwida, stajnie i szkoła jeździecka, którą prowadzę. Warunki mam dla niej sanatoryjnie” – dodaje Karolina.

Pozostaje nam życzyć aktorce dużo zdrowia i odpoczynku!

Czytaj też: DRAMAT u Joanny Moro! Wkrótce rodzi a okazało się, że…

dramat
Instagram

Źródło: Plotek

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze