Dziś Dzień Mężczyzny ! Zobacz jaki prezent możesz zrobić swojemu ukochanemu !

10 marca obchodzimy Dzień Mężczyzny, który jest znacznie mniej popularny od Dnia Kobiet. To upamiętnienie 40 Świętych Męczenników z Sebasty. Byli to legioniści, którzy ponieśli śmierć bo nie chcieli wyrzec się chrześcijaństwa. Stało się to w 320 roku.

Wiele dat

To święto staje się coraz bardziej popularne. Pojawia się również wiele dat kiedy składamy życzenia panom i obdarowujemy ich upominkami. Oprócz daty marcowej obchodzono wcześniej, bo w czasach komunizmu , święto 4 kwietnia. Obchodzony jest też Międzynarodowy Dzień Mężczyzn 19 listopada. Popularnym świętem jest Dzień Chłopaka, który wypada 30 września. Niektórzy oba te święta mylą.

Pamiętajmy o panach

Mężczyznom na pewno będzie miło gdy będziemy pamiętać o tym święcie. Może nawet sami nie wiedzą, że przypada ono 10 marca ? Nie szkodzi, tym samym niespodzianka będzie większa. Zawsze miłym gestem będą życzenia i drobny upominek.

Ulubione słodycze

Coś słodkiego na pewno będzie miłym i smacznym prezentem. Wybierz coś co lubi twój mężczyzna. Sprawisz mu radość takim gestem.

Ulubiony kosmetyk

Również ulubiony kosmetyk będzie dobrym wyborem. Znasz jego gust więc wybierz coś odpowiedniego. Dobry krem czy woda po goleniu na pewno sprawią mu przyjemność.

Dobra książka

Wiesz najlepiej jaką literaturę lub twój partner więc z pewnością trafisz w jego gust. Może kryminał lub książka o jego hobby sprawi mu radość ?

Wspólny spacer

Nie musisz od razu robić materialnych prezentów. Spacer i chwile spędzone razem okażą się też miłym upominkiem. Chwila oddechu po pracy będzie czasem tylko dla was. Korzystajcie z niego !

źródło: papilot.pl

zdjęcie: pexels.com

Komentarze

Komentarze