Ewa Chodakowska NIGDY nie zostanie mamą! Trenerka wyjawia powód!

Ewa Chodakowska zdobyła się na niezwykłą szczerość. Wyjawiła dlaczego nigdy nie będzie miała dzieci. Do tej pory tę sprawę trzymała w tajemnicy i miała opory, żeby mówić o macierzyństwie, a raczej o jego braku, publicznie.

Nie będzie mamą?

Ewa Chodakowska jest znaną i lubianą trenerką fitness. Z jej ćwiczeń i programów treningowych korzysta wiele tysięcy Polek. Chodakowska pomogła zrzucić zbędne kilogramy, wyrzeźbić sylwetkę i wrócić do formy po ciąży. Trenerka zajmuje się też dietetyką, a z jej diet bardzo chętnie korzystają Polki. Co jakiś czas pojawia się też pytanie o macierzyństwo Ewy Chodakowskiej. Wiele osób zarzuca jej egoizm, bo trenerka wciąż nie ma dzieci. Jej mężem jest Grek, Lefteris Kavoukis. Para pobrała się 8 lat temu i często musi odpowiadać na pytania odnośnie powiększenia rodziny.

Koniec spekulacji

Ewa Chodakowska kolejny raz postanowiła odnieść się do tematu swojego macierzyństwa, a właściwie do braku tego macierzyństwa. W rozmowie z serwisem Plotek, powiedziała:

Ja i mąż podjęliśmy taką decyzję lata temu, jeszcze przed ślubem. Wiedzieliśmy od początku, że nie planujemy powiększania naszej rodziny, natomiast bałam się o tym mówić. To jest przejmujące, bo bałam się hejtu, linczu, wykluczenia.

Facebook/Ewa Chodakowska

Strach przed opiniami

Trenerka zdradziła, że wcześniej miała ogromne opory, żeby otwarcie powiedzieć, że nie chce mieć dzieci. Obawiała się opinii innych. To jednak się zmieniło. Teraz nabrała śmiałości i nie zamierza dłużej ukrywać prawdy. Jednak docenia inne kobiety za poświęcenie się macierzyństwu. Chodakowska powiedziała:

Dojrzałam chyba do tego, żeby nie mówić „może za dwa lata”. Kocham kobiety i uważam, że kobiety-matki to bohaterki. Ja nie jestem gotowa na taki heroizm i chce powiedzieć jasno i wyraźnie: podziwiam je , osiągają coś, na co mnie nie stać. Mam świadomość, że macierzyństwo to ogromne wyzwanie.

Co myślicie o szczerym wyznaniu trenerki?

Facebook/Ewa Chodakowska

Źródło: Plotek

Zdjęcia: Facebook/Ewa Chodakowska

Komentarze

Komentarze