Gdy się urodził rodzice oniemieli.TEN CHŁOPIEC MA ZNAMIĘ OD BOGA

W Turcji w 2015r. na świat przyszło wyjątkowe dziecko o imieniu Cinar. Rodzice chłopca to 28-letnia Ceyda i 30-letni Murat Engin. Dziś chłopiec ma już 4 lata.

Przypominamy o niemowlaku, który urodził się dosłownie z sercem na czole. Noworodek wówczas wzruszył miliony ludzi na całym świecie. Nawet personel medyczny w Ankarze chciał sobie zrobić zdjęcie z wyjątkowym maluchem. zaraz po jego urodzeniu. Pielęgniarki nazwały go „dzieckiem miłości”.

 

Lekarze, nie porafią wytłumaczyć skąd u chłopca pojawiło się takie znamię. Co najważniejsze dziecko rośnie jak na drożdżach i prawidłowo się rozwija. Lubi bawić się z rówieśnikami, interesuje się samochodami oraz zaczął naukę pływania.

 

ZOBACZ TEŻ:Czy dajesz swojemu dziecku kieszonkowe? SPECJALIŚCI NIE MAJĄ WĄTPLIWOŚCI

 

Popularność Cinara nadal nie słabnie. Dziś jako 4letni chłopczyk wciąż cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Jego zdjęcia pojawiają się w lokalnej trasie, a ekipy telewizyjne chętnie odwiedzają rodzinę. Cinar ma nawet konto na Instagramie, gdzie rodzice dokumentują ich wspólne chwile. Rodzice oraz najbliżsi uważają, że znamię na czole jakie ma Cinar to prawdziwy dar od Boga.

 

Żrodło:wpparenting

Żródło zdjęcia: Instagram

 

Komentarze

Komentarze