Gwiazda „Klanu” i „Barw szczęścia” topless! Pokazała bliznę i 23 szwy!

Monika Dryl od wielu lat gra w serialu „Klan” i „Barwy szczęścia”. Teraz pokazuje się swoim fanom w zupełnie nowym wydaniu. Do zdjęcia pozuje bez stanika i pokazuje wielką bliznę. Zdradza jej historię.

Chroniła prywatność

Widzowie doskonale znają Monikę Dryl. Oprócz gry aktorskiej w popularnych serialach, aktorka występowała w licznych produkcjach filmowych oraz na deskach teatrów. Artystka chętnie dzieli się swoimi dokonaniami zawodowymi z fanami. Jednak sprawy prywatne do tej pory skrupulatnie ukrywała. Teraz to się zmieniło. Aktorka opowiada o swoim życiu prywatnym. Pokazuje tez wielką bliznę i 23 szwy.

Kontrowersyjne zdjęcie

Monika Dryl zapozowała do zdjęcia bez stanika. Aktorka chwali się pięknym ciałem, ale przy okazji pokazuje bliznę. Tak podpisuje fotografię w mediach społecznościowych:

23 szwy. Lubię je. To tatuaże, które zrobiło życie. Są częścią mnie. Pamiętajmy jednak, że każdy z nas ma rany, blizny, których nie widać. Bądźmy czuli dla siebie.”

Pozytywny odbiór

Odważne zdjęcia spotkały się pozytywnymi komentarzami internautów. Fani aktorki podziwiali jej wygląd i odwagę. Gratulowali pięknych zdjęć. Na co dzień aktorka związana jest z Pawłem Kwiatkowskim i ma 12-letniego syna Antoniego.

źródło: se.pl

zdjęcie: Monika Dryl/Facebook

Komentarze

Komentarze