Janusz Korwin-Mike wącha skarpety! Są używane czy czyste? „Obrzydliwe” – grzmią internauci. Musisz to zobaczyć! Hit!

Polski polityk i publicysta Janusz Korwin-Mike lubi szokować! Znany jest ze swoich odważnych poglądów i ekscentrycznej postawy. Tym razem też zaskoczył internautów, śledzących jego profil na Instagramie. Mogli  oni bowiem oglądać zdjęcie, na którym wącha swoje skarpety. Jaka jest przyczyna tego zachowania polityk wyjaśnia w komentarzu pod swoim zdjęciem.

W poście przeczytamy: „Albo wziąłem czyste skarpetki, albo mam koronawirusa…” Biorąc pod uwagę, jakim eleganckim człowiekiem jest Korwin-Mike, to mamy jednak nadzieję, że wziął skarpetki nieużywane. Internauci śledzący profil polityka wywołali burzę pod postem, twierdząc że takie zachowanie jest niewłaściwe, a wręcz obrzydliwe. Kreatywność internautów nie ma końca. Jeden z komentujących napisał, aby Korwin-Mike spróbował też smaku skarpety. Inny, przewrotnie, zalecił powąchać lewą, gdyż ta rzekomo zazwyczaj bywa mniej świeża. Niektórzy z nich dopatrzyli się drugiego dna: „Rany Julek Pan Korwin sobie zwyczajnie jaja robi z Covidu i tyle”. Biorąc pod uwagę postawę polityka wobec koronowirusa  można śmiało powiedzieć, że i tym razem ten temat stał się powodem do żartów. J

ak widać zdania na temat epidemii COVID-19 są podzielone nie tylko wśród zwykłych ludzi, ale  i w środowisku polityków.  Co Wy uważacie na ten temat? Czy podobnie, jak Janusz Korwin-Mike jesteście zdania, że epidemia COVID-19 nie jest groźna i można z niej robić sobie żarty?

Zdjęcie: źródło: https: //www.instagram.com/januszkorwinmikke/

Komentarze

Komentarze