Jennifer Lopez naprawdę TO na siebie założyła?! Jej nogi…

Mimo milionów dolarów na koncie, Jennifer Lopez nie zawsze potrafi ubrać się elegancko i z klasą. Gwiazda bardzo często jest posądzana o wyjątkowy brak gustu. Czy tak było też z jej ostatnią stylizacją?

Gwiazda estrady

Jennifer Lopez jest uznawana za jedną z najseksowniejszych piosenkarek świata. Burza blond włosów, piękna twarz i zmysłowe kształty – to jej znaki rozpoznawcze.

Gwiazda zawsze zamienia się na scenie w prawdziwego wampa – występuje w kusych kreacjach i daje popis zmysłowego tańca. Na co dzień Jenn preferuje sportowy i swobodny styl ubierania. Gwiazda niestety bardzo często zalicza modowe wpadki…

Czytaj też: Tego nikt się nie spodziewał! Jennifer Lopez i Alex Rodriguez CHCĄ…

Co ona na siebie założyła?!

Ostatnio piosenkarka pojawiła się na ulicy w obcisłych, uwydatniających pośladki legginsach, krótkim, czarnym golfiku i hitowych sneakersach na wiosnę 2020, projektu The Kooples. Celebrytka dobrała do tego czerwoną torebkę od Chanel. Pytanie czy to wszystko naprawdę do siebie pasuje?

nogi
Party

Skróciła sobie nogi

Czarno-białe sneakersy, które miała na sobie Jennifer Lopez, to ostatni projekt modelki Slick Woods i The Kooples. Ich cena to ok. 570 złotych. Mimo iż są bardzo ładne, należy pamiętać, że model sneakersów za kostkę, bardzo skraca optycznie nogi, a tych Jennifer i tak nie ma „do nieba”.

Modowy trik!

Lubisz nosić sneakersy za kostkę, ale nie chcesz skracać swoich nóg? Jest na to pewien trik! Wystarczy, że założysz spodnie w tym samym kolorze, co twoje buty! Dzięki temu wszystko, jakby „zleje się” w całość i nie dojdzie do optycznego skrócenia sylwetki.

Czyżby Jennifer nie znała tego triku? Najwyższa pora go przetestować!

Czytaj też: Jennifer Lopez naprawdę założyła coś takiego! Będzie przełom w modzie?

nogi
IG

Źródło: Party

Zdjęcia: Party, Instagram

Komentarze

Komentarze