Już wiadomo czy będzie kontynuacja „Rancza”! Po śmierci Królikowskiego podjęto decyzję

Serial „Ranczo” był uwielbiany przez wiele osób w naszym kraju. Jedną z głównych ról grał w nim Paweł Królikowski, który wcielał się w postać Kusego. Czy teraz, kiedy aktor już nie żyje, planowane jest wznowienie kręcenia serialu? Niestety…

ŚMIERĆ PAWŁA KRÓLIKOWSKIEGO

W ubiegły czwartek zmarł Paweł Królikowski. Aktor od kilku lat walczył z nowotworem, a ostatnie dwa miesiące spędził w szpitalu, z czego przez miesiąc pozostawał w śpiączce. Królikowski przez kilka lat wcielał się w serialu „Ranczo” w rolę Kusego, dzięki której zaskarbił sobie w naszym kraju wielu wiernych fanów…

Bił rekordy oglądalności

Serial „Ranczo” był uwielbiany przez wiele osób w naszym kraju. Produkcja opowiadała o losach mieszkańców Wilkowyj i z każdym sezonem przyciągała przed ekrany coraz większą rzeszę widzów.

Co będzie dalej?

Jak donosi portal Onet.pl, producenci serialu nie wyobrażają sobie filmowej kontynuacji bez Pawła Królikowskiego, więc produkcja nie powstanie.

W tej sytuacji jest to niemożliwe, żebyśmy ruszyli ze zdjęciami. Ta smutna wiadomość, która nami wszystkimi wstrząsnęła, spowodowała, że możliwość nakręcenia filmu praktycznie upadła na zawsze” — zdradził w rozmowie z Onetem reżyser serialu „Ranczo” oraz filmu „Ranczo Wilkowyje” Wojciech Adamczyk.

Czytaj też: Gwiazda serialu „Ranczo” pokazała się NAGO na Instagramie! Wszyscy zobaczyli jej…

Co z pełnometrażową wersją „Rancza”?

Na początku tego roku pojawiła się nawet informacja, że w planach jest nakręcenie filmu „Ranczo. Zemsta wiedźm”. Zdjęcia do produkcji miały ruszyć w czerwcu. Ten film oczywiście także nie powstanie.

„Rozmawiałem niedawno z producentem i wszystko na to wskazuje, że jesteśmy gotowi do rozpoczęcia zdjęć do filmu fabularnego „Ranczo. Zemsta wiedźm” — mówił na początku roku reżyser Wojciech Adamczyk.

„W scenariuszu bardzo wiele scen przeznaczonych było właśnie dla Pawła. Był jednym z motorów fabuły, jego zachowanie miało — zwłaszcza w drugiej części filmu — napędzać akcję. Nie wyobrażam sobie, żeby ktokolwiek mógł zastąpić go w roli Kusego. To jego rola, to on odcisnął na niej swoje piętno” — zdradził właśnie w rozmowie z Onetem Wojciech Adamczyk.

Oglądaliście „Ranczo”? Też uważacie, że nikt nie byłby w stanie zastąpić w nim Kusego?

Czytaj też: Już wiadomo na co naprawdę ZMARŁ Paweł Królikowski?!

Źródło: Do Rzeczy

Zdjęcie: YouTube

 

Komentarze

Komentarze