Kasia Tusk jest w drugiej CIĄŻY! Będzie synek czy córka?

Katarzyna Tusk po raz drugi zostanie mamą! Ten sekret wyjawiła jej teściowa. Córka Donalda Tuska powita na świecie drugą córeczką, czy może jednak synka?

Niedyskretna teściowa

Od pewnego czasu w sieci trwają spekulacje na temat drugiej ciąży Katarzyny Tusk. Jej fanki dopatrują się u celebrytki ciążowych kształtów. Zwracają też uwagę na pewne wskazówki z zamieszczanych treściach na blogu Kasi Tusk. Dopatrywano się pewnych znaków, które miałyby świadczyć o tym, że córka byłego premiera i jej mąż, Stanisław Cudny, po raz drugi zostaną rodzicami. Fanki zwróciły uwagę, że celebrytka pokazał np. książeczkę o posiadaniu rodzeństwa. Jednak tajemnicę Katarzyny wyjawiła jej teściowa.

Ciąża synowej

Anna Lutomska rozmawiała z Super Expressem. Teściowa Kasi Tusk potwierdziła, że ta jest w ciąży. Kobieta powiedziała:

 Bardzo się wszyscy strasznie cieszymy i trzymamy kciuki, żeby wszystko było dobrze. A że wszystko idzie ku dobremu, także z pandemią, jesteśmy dobrej myśli. Żeby tylko ludzie się szczepili i wszystko wróci do normy!

Facebook/Makelifeeasier.pl

Oznaki ciąży

Katarzyna Tuska już jakiś czas wcześniej pokazywała stylizacje, w których pozowała do zdjęć w obszernych ubraniach. Wybierała luźne trencze czy większe swetry. To powodowało spekulacje wśród internautów. Jej fanko domyślały się, że blogerka jest w ciąży. Pytały o to wprost Katarzynę Tusk w komentarzach. Jednak ta milczała. To jeszcze bardziej podsycało ciekawość internautek.

screen Instagram/ makelifeeasier.pl

Córka czy syn?

Katarzyna Tusk ze swoim mężem, Stanisławem Cudnym doczekali się już jednej córki, Lilianny. Dziewczynka ma trzy latka i jest oczkiem w głowie swoich rodziców. Teraz 34-latka i jej mąż czekają na drugą pociechę. Czy zostaną rodzicami drugiej córeczki, czy może jednak syna? Jak myślicie?

Źródło: Super Express

Komentarze

Komentarze