Piasek podjął PRZEŁOMOWĄ decyzję! „Jestem już GOTÓW!”

O Andrzeju Piaseczny znów jest głośno. Piosenkarz kilka tygodni temu wyjawił, że jest gejem. Jednak do tej pory nie ujawnił, kto jest jego partnerem. W swoich mediach społecznościowych zdradził pewną ważną decyzję. Powiedział: „Jestem już gotów!”

Głośno o Piasku

Piosenkarz wywołał w tym roku nie małe poruszenie. Na poczĄtku hucznie świętował swoje urodziny i w towarzystwie między innymi Nergala i Majki Jeżowskiej, pomstował na Prawo i Sprawiedliwość. Potem ciężko zachorował na koronawirusa i walczył o powrót do zdrowia. Następnie nagrał swoją najnowszą płytę. I tu wybuchła prawdziwa bomba. Piosenkarz na antenie Radia Zet w końcu po wielu latach wyjawił, że jest gejem. Wiele osób domyślało się tego od dawna. Piaseczny w prawdzie opowiadał o związku z tajemniczą Mirką czy o pocałunkach z Anną Przybylską, jednak wiele osób nie dawało mu wiary.

Coming out

Piasek na swoje najnowszej płycie, zatytułowanej  50/50 śpiewa o uczuciu do mężczyzny. Jednak jak do tej pory artysta nie wyjawił z kim idzie przez życie. Nie ujawnił, kto jest jego partnerem. W związku ze swoją najnowszą płytą, mówił:

Bardzo długi czas myślałem o tym, że wystarczy być dobrym człowiekiem po to, żeby wzbudzić w innych ludziach sympatię. Żeby dawać przykład tolerancji i akceptacji do człowieka. Nie do geja, tylko do człowieka. 

Artysta przy okazji odniósł się do rzeczywistości, w której przyszło mu żyć. Powiedział:

Nasza rzeczywistość społeczno-polityczna zmusza do tego, aby się określać, jeśli masz inne preferencje. Tak, to jest piosenka o mnie. Mówię o tym z uśmiechem.

Facebook/Andrzej Piaseczny

Gotowość artysty

Ostatnio w swoich mediach społecznościowych Piasek ujawnił swoje poglądy na temat ekologii. Ta jest dla niego bardzo istotna. Piasek pisał:

 To co, idziemy dalej w ekologię? Bo jeśli chodzi o mnie, to na pewno. Takie pomysły najlepiej realizować wiosną. 

Artysta tłumaczył co zamierza w najbliższym czasie. Zdradził:

Żeby zdążyć z montażem pompy ciepła przed następną zimą, a może nawet z samochodem o napędzie elektrycznym? To marzenia czy plany? Kiedy na tej drodze zrobiło się już pierwszy krok, i wszystko można zasilić z ogniw fotowoltaicznych i na te następne działania też jestem już gotów.

Słuszna decyzja Andrzeja Piasecznego?

Źródło: Instagram/Andrzej Piaseczny

Źródło: Instagram/Andrzej Piaseczny

Zdjęcia: Facebook/Andrzej Piaseczny

Komentarze

Komentarze