Postanowiła WYCZYŚCIĆ ZABAWKĘ swojego DZIECKA. OSŁUPIAŁA, gdy ZOBACZYŁA co jest w ŚRODKU!

Te popularne zabawki-gryzaki stanowią świetną alternatywę w przypadku ząbkowania, ale czy są w pełni bezpieczne dla dziecka?

Popularna zabawka wprawiła w zdumienie Danę Chianese- stomatologa dziecięcego. Do niedawna kobieta rekomendowała zabawkę jako rozwiązanie dla ząbkujących dzieci.

 

Pewnego dnia postanowiła wyczyścić gumową żyrafę Sophie. W tym celu przecięła ją na pół. To co ujrzała wprawiło ją w osłupienie. Poczuła nieprzyjemny zapach wydobywający się z wewnątrz gumowej żyrafki.

W środku znajdowały się ogromne pokłady pleśni. Pleśń wypełniała całe wnętrze gumowej zabawki. Sophie zgodnie z zaleceniami producenta myto ciepłą wodą z mydłem i co ciekawsze nie była ona zanurzana w wodzie.

 

Poniżej zdjęcia popularnego gryzaka dla dziecka:

 

 

 

Lekarze uspokajają: Być może widok nie jest piękny, ale jeśli zabawka nie jest rozcięta, pleśń nie wydostaje się na zewnątrz (chociaż opinia ta wydaje się dość kontrowersyjna), dlatego zdrowe dzieci, bez zaburzeń odporności i bez alergii na pleśń, mogą się bawić Sophie. Czy zatem również popularne kaczuszki do kąpieli mogą wzbudzać wątpliwości? Na pewno warto to sprawdzić.

 

ZOBACZ TEŻ:SKANDAL W SZPITALU! POŁOŻNA zabrała NOWORODKA i umieściła go W…

 

Źródło: sosrodzic.pl

Źródło zdjęcia: pixabay/Facebook

 

Komentarze

Komentarze