Katarzyna Skrzynecka w pierwszym wywiadzie po zwolnieniu! „Mnie nie było dane…”

W pierwszych dniach stycznia 2023 r. Katarzyna Skrzynecka została zwolniona z programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, na planie którego pracowała przez 9 lat.

O zakończeniu współpracy Katarzyna Skrzynecka dowiedziała się z dnia na dzień. Nikt więc by się nie zdziwił, gdyby aktorka i piosenkarka zaczęła się żalić na taką decyzję. Po zwolnieniu jednak gwiazda opublikowała zaskakujący wpis [tutaj], a teraz udzieliła pierwszego wywiadu po decyzji Polsatu.

 

https://www.instagram.com/katarzyna_skrzynecka_official/

 

Kasia Skrzynecka przerwała milczenie

 

Gwiazda przyjęła zaproszenie Magdy Mołek do jej kanału na youtube pt. „W moim stylu”. To tu po raz pierwszy Skrzynecka skomentowała swoje zwolnienie. Aktorka wypowiadała się w sposób bardzo dyplomatyczny:

 

Mnie nie było dane poznać powodów tej decyzji, no ale takie decyzje bywają i zdarzają się w tego typu programach rozrywkowych – jest to naturalne w tej formule, że częściej lub rzadziej obsada programu czy prowadzący, czy jurorzy zmieniają się po to żeby – no, jak twierdzi stacja, tak to motywuje – żeby odświeżyć format, żeby były nowe twarze. I oczywiście nikt z tym nie dyskutuje, należy to uszanować, bo tak to bywa w tych programach. Nic nie jest dane na zawsze.

 

Magda Mołek zasugerowała, że zwolnienie Kasi Skrzyneckiej mogło mieć związek z jej wiekiem (gwiazda ma 52 lata) i tzw. wymianą pokoleniową. Zwolniona z „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” gwiazda ma jednak inny punkt widzenia:

 

…wolę sobie nie fundować takiej spiskowej wizji świata. Staram się zawsze widzieć lepsze strony i nie doszukiwać się jakichś prawidłowości i powodów do poczucia się odsuniętą, pokrzywdzoną, po co, za co, dlaczego i dlaczego ja?

 

Wygląda więc na to, że Skrzynecka decyzję stacji przyjęła z pokorą. W dalszej części rozmowy gwiazda opowiadała o swojej rodzinie – mężu i córce – oraz o tym, jakie relacje ich łączą.

W komentarzach, internauci przyznali, że gwiazda pokazała wielką klasę, byli też zachwyceni jej podejściem do życia.

 

Cały wywiad poniżej.

 

>>Najbardziej niszczące komunikaty. Tego NIGDY nie mów dziecku!

 

 

Komentarze

Komentarze