Kożuchowska STRACIŁA pracę! Czy przejdzie do KONKURENCYJNEJ stacji?

Kilka dni temu aktorzy z „Rodzinki.pl” dosłownie z dnia na dzień stracili pracę. Wielu z nich nie potrafiło ukryć ogromnego zdziwienia i rozczarowania tym faktem. Jak zareagowała na to odtwórczyni jednej z głównych ról Małgorzata Kożuchowska? Co będzie dalej z jej karierą w telewizji?

Nie kryła zaskoczenia

Telewizja Polska postanowiła zakończyć emisję serialu „Rodzinka.pl” a umowy z aktorami zostały rozwiązane. Jest to z pewnością ogromny cios dla Małgorzaty Kożuchowskiej, czyli filmowej Boskiej, która za dzień zdjęciowy brała od 7 do nawet 10. tys. złotych! 

konkurencyjnej
Instagram

Podziękowała fanom

Gwiazda opublikowała w sieci film i wpis, w którym podziękowała wszystkim swoim fanom za to, że przez tyle lat śledzili losy Boskich na ekranie.

„Czas więc się pożegnać! Dzięki temu, że pokochaliście rodzinkę Boskich przeżyłam tutaj piękne lata swojego aktorskiego życia. Poznałam też wspaniałych ludzi, doświadczyłam wielu wzruszeń, ale i zabawnych historii, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Polubiliście nas, identyfikowaliście się też z odgrywanymi przez nas postaciami i sytuacjami. Chciałabym więc Wam podziękować za to, że z nami byliście i chcieliście nas oglądać!”.

Dlaczego to się stało?

Wiele osób zastanawia się, dlaczego doszło do zakończenia kręcenia serialu „Rodzinka.pl”. Okazuje się, że z roku na rok spadała jego oglądalność.

Oglądalność produkcji spadła dokładnie o 220 tysięcy z ponad miliona rok wcześniej. Garderoby „Boskich” ma wkrótce przejąć ekipa bijącego rekordy popularności serialu „Korona królów.”

Czy aktorka przejdzie do konkurencji?

Fani aktorki zadają sobie teraz pytanie, czy Małgorzata Kożuchowska przejdzie do konkurencji. Czy ktoś zaproponuje jej angaż w serialu innej stacji? Czas pokaże.

Aktorka na pewno nie może narzekać na brak zajęć, ponieważ regularnie gra w filmach, występuje w teatrze a nawet „dorabia sobie” w reklamach.

Chcielibyście zobaczyć ją jeszcze w jakimś serialu?

Czytaj też: SMUTEK fanów Rodzinki.pl. Po wielu latach odszedł ich ulubieniec

Źródło: Pomponik

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze