SMUTEK fanów Rodzinki.pl. Po wielu latach odszedł ich ulubieniec

„Rodzinka.pl” była jednym z najpopularniejszych seriali familijnych w Polsce. Niestety, to już koniec produkcji. Na tę informację szczególnie emocjonalnie zareagował Adam Zdrójkowski, który nie potrafił powstrzymać łez…

To już koniec!

Serial „Rodzinka.pl” gościł na ekranach naszych telewizorów od 2011 roku i miał naprawdę wielu fanów. Wzruszająca produkcja, opowiadająca o losach rodziny Boskich, była wprost uwielbiana przez widzów. Niestety, producenci serialu właśnie poinformowali o zakończeniu produkcji, co było szokiem nie tylko dla samych aktorów, ale i dla wszystkich fanów serialu…

Czytaj też: Ale WPADKA! Małgorzata KOŻUCHOWSKA na festiwalu OFF CAMERA pojawiła się w… (FOTO)

Nie potrafił powstrzymać łez

Szczególnie emocjonalnie zareagował na tę informację Adam Zdrójkowski, który zaczynał pracę w tym serialu jeszcze jako dziecko. Młody aktor po raz ostatni postanowił odwiedzić plan i nie potrafił powstrzymać łez. Adam podziękował też na swoim InstaStory widzom oraz współpracownikom za wsparcie i postanowił „oprowadzić” fanów z kamerką po planie serialu.

Musiałem tu na chwilę przyjechać. Z tego co się dowiedziałem, to już jutro nasza scenografia będzie rozebrana […] Kochani, chciałbym przede wszystkim podziękować bardzo wam, osobom, które od 10 lat były z nami wspierały nas zawsze dobrym słowem” – powiedział zasmucony Zdrójkowski w filmiku.

W produkcji występowały takie gwiazdy, jak: Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Julia Wieniawa, Maciej Musiał, Wiktoria Gąsiewska oraz Adam Zdrójkowski.

Też żałujecie, że to już koniec „Rodzinki.pl” czy nie byliście fanami tego serialu?

Czytaj też: Scena z Rodzinki.pl oburzyła wszyskich! Widać było jak Kożuchowska…

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram, YouTube

Komentarze

Komentarze