Książę Harry NIE jest ojcem dziecka! Meghan Markle…

Cały świat z zapartym tchem obserwuje właśnie to, co dzieje się w rodzinie księcia Harry’ego i księżnej Meghan Markle. Jak donoszą brytyjskie tabloidy, ich szczęście może już wkrótce runąć jak domek z kart – a wszystko to za sprawą doniesień mówiących, jakoby Harry wcale nie był biologicznym tatą małego Archiego!

Czy Meghan zdradziła Harry’ego?

Jak donosi okładka magazynu „Globe”, Meghan najwidoczniej nie była wierna swojemu mężowi i tuż po ślubie wpadła w ramiona kochanka, z którym zaszła w ciążę. Niczego nie świadomy Harry cieszył się, że jego żona jest w ciąży i już wkrótce zostanie tatą. Niestety, pewnego dnia na jaw wyszła brutalna prawda…

Testy DNA

„Tuż przed porodem zostały przeprowadzone testy DNA z użyciem płynu owodniowego. To rutynowe działania podejmowane przy królewskich porodach. Wyniki ujawniły, że Harry nie jest ojcem Archiego” – czytamy w artykule opublikowanym w magazynie „Globe”.

„Harry był zdruzgotany… Cała radość, którą poczuł w związku z tym, że będzie miał dziecko, natychmiast zniknęła. Stał się upiornie blady, a Meghan wybuchnęła płaczem, po czym wyjąkała: „To niemożliwe. To nie może być prawda”.

„Źródło” mówi, że książę Harry „zwrócił się do królewskiego urzędnika, który przyniósł DNA i krzyknął: „To chory przekręt”, dodając ”jak wrogowie Meghan w pałacu mogli nawet wymyślić ten chory spisek przeciwko niewinnemu dziecku – naszemu dziecku?!”.

Kolejne badanie DNA

Jak donosi „Globe”, książę Harry przeprowadził kolejny test DNA, który ujawnił, że to on jest biologicznym ojcem niemowlęcia.

Puste oszczerstwa 

Kto by pomyślał, że Harry nie jest ojcem małego Archiego? Chłopiec jest przecież do niego taki podobny i ma ten sam ogniście rudy kolor włosów! A Meghan? Jak mogłaby zdradzić zakochanego w niej na zabój księcia? Wiadomo, że nie była na początku lubiana przez rodzinę królewską, ale żeby posuwać się do wymyślania tak absurdalnych historii?

Co sądzicie o tej aferze?

Czytaj też: DRAMAT w rodzinie królewskiej! Meghan Markle…

ojcem
YouTube

ojcem
Globe

https://www.instagram.com/p/B2EhDShllG6/?utm_source=ig_web_copy_link

Źródło: Gossipcop.com

Zdjęcia: Instagram, Globe

Komentarze

Komentarze