Książę Karol MA KORONAWIRUSA! Niestety…

Jak donosi BBC, 71-letni książę Walii – Karol, syn brytyjskiej królowej Elżbiety II, ma koronawirusa. Jak się czuje? Czy jest w szpitalu?

Globalna pandemia koronawirusa

Cały świat walczy obecnie z globalną pandemią koronawirusa. Na chwilę obecną wirusem tym zarażonych jest ponad 300 tys. osób, z czego prawie 20 tys. zmarło. Koronawirus nie oszczędza nikogo. Atakuje młodych, starych, biednych, bogatych, zwykłych ludzi, ale również znane osobistości – aktorów, polityków i sportowców.

Z Wielkiej Brytanii napłynęły do nas właśnie złe wieści na temat stanu zdrowia księcia Karola. Okazuje się, że…

Książę Karol ma koronawirusa!

Jak donosi BBC, książę Karol otrzymał pozytywny wynik w badaniu na koronawirusa. Próbki zostały przeanalizowane przez National Health Service w laboratorium w Aberdeenshire. Badanie wykonano także księżnej Kornwalii – Kamili. Czy też jest zarażona? To się już wkrótce okaże…

Czytaj też: SZOKUJĄCE zachowanie Vegi! Mimo PANDEMII postanowił…

koronawirusa
IG

Jak się czuje książę Karol?

Mimo zakażenia, 71-letni książę Karol ma jedynie łagodne objawy choroby.

„Poza tym, jego stan zdrowia jest dobry. Zgodnie z wytycznymi przekazanymi przez rząd i lekarzy, książę i księżna w Szkocji izolują się już w domu” – powiedział rzecznik Clearance House, londyńskiej siedziby księcia Walii.

Od kogo zaraził się wirusem?

Niestety, tego nie wiemy.

„Książę Karol jest bardzo aktywny zawodowo i każdego dnia odbywa wiele spotkań, więc ustalenie od kogo zaraził się wirusem, jest praktycznie niemożliwe” – donosi BBC.

Pozostaje nam życzyć Karolowi szybkiego powrotu do zdrowia!

Czytaj też: SZOKUJĄCE słowa Janusza Korwin-Mikkego o koronawirusie! „Dzięki niemu…”

koronawirusa
IG

Źródło: BBC

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze