Kuba Wojewódzki wyjaśnia czy jest gejem ! Wszystko przez Michała Piróga !

W wywiadzie sprzed 7 lat, Michał Piróg mówił o ukrytych gejach. Wówczas powiedział: „Nie oczekuję, że Wojewódzki powie: tak, byłem z Tomkiem Kammelem”. Teraz Kuba nie pozostaje dłużny Pirógowi.

Kontrowersyjna promocja

Siedem lat temu Michał Piróg promował swoją książkę. Udzielił wówczas głośnego wywiadu, w którym mówił o prawicowych politykach, którzy korzystają z usług męskich prostytutek. Odniósł się też do kryptogejów w polskim show biznesie. W rozmowie z tygodnikiem Wprost powiedział:

Mam dość ukrytych gejów ! Nie oczekuję, że Kuba Wojewódzki powie: tak, byłem z Tomkiem Kammelem. Wszyscy im tę łatkę przypięli, ale to ich trzeba zapytać”

Wojewódzki odpowiada

Kuba Wojewódzki po siedmiu latach odpowiedział na słowa Michała Piróga. Zamieścił okładkę z Pirógiem i porównał go do Krystyny Pawłowicz. Wojewódzki pisze:

Kilka lat temu z tych samych niskich pobudek co Pawłowicz przypisałeś mnie do swojej mniejszości seksualnej. Nic do niej nie mam poza żalem, że ma takiego ambasadora jak ty. Wiedziałeś, że w tak homofobicznym kraju jak Polska, spotka się to z lawiną agresji. I spotkało. Przestań tragiczny bracie uderzać w tragiczne tony, a uderz się w pierś. Bo patos czasami o milimetry mija się ze śmiesznością i hipokryzją”

Czy Michał Piróg odpowie Kubie Wojewódzkiemu ?

źródło: pudelek.pl

zdjęcie: Kuba Wojewódzki/Facebook

Komentarze

Komentarze