Kurdej-Szatan zdradziła PŁEĆ drugiego dziecka? To stało się przez przypadek!

Barbara Kurdej-Szatan zostanie niedługo po raz drugi mamą. Aktorka wychowuje już 8-letnią córkę Hanię. Czy dziewczynka będzie miała braciszka czy siostrzyczkę?

Basia jest w 5. miesiącu ciąży

Barbara Kurdej-Szatan przez wiele miesięcy bezskutecznie starała się zajść w kolejną ciążę. Aktorka spełniła w końcu swoje wielkie marzenie i poinformowała, że zostanie niedługo po raz drugi mamą. To już piąty miesiąc, a dziecko przyjdzie na świat na jesień! Najsłynniejsza polska blondynka podzieliła się radosną nowiną na Instagramie oraz na łamach prasy.

„Teraz mogę to zrobić, bo jestem spokojniejsza. W pierwszym trymestrze ciąży nie chciałam jeszcze o niej mówić” – wspomina Basia na łamach „Party”.

Czytaj też: PRZYKRE wieści z planu „M jak Miłość”! Chodzi o Barbarę Kurdej-Szatan…

płeć
IG

SZCZERE WYZNANIE NA INSTAGRAMIE

Z kolei na Instagramie, Basia napisała:

„Bardzo się cieszymy i chcemy już podzielić się z Wami naszym szczęściem :))) przez ostatnie dwa lata, byłam w mediach w ciąży średnio co 4 miesiące 😛 ale teraz już naprawdę 🤰Czekamy na małego szkraba ! :))))) i ściskamy Was wszystkich 💙 Szatany 😈”.

Czytaj też: Kurdej-Szatan wyznała prawdę o Królikowskim! Niewielu wiedziało, że…

płeć
IG

Będzie synek czy córeczka?

Aktorka opublikowała ostatnio w sieci zdjęcie, na którym widzimy, jak je bezę.

„Czas łasucha nastał 😋 mmmmmniam zabieram się za pyszną kawową bezę” – podpisała fotkę.

Fani są pewni, że skoro Basia objada się słodyczami, to najprawdopodobniej oczekuje przyjścia na świat drugiej córeczki. Zgodnie z ludowym porzekadłem, kiedy przyszła mama ma ochotę na słodycze, będzie miała córkę, a ochota na kwaśne i słone smaki zwiastuje narodziny chłopca.

Myślicie, że zgodnie z tą teorią, Basia będzie miała kolejną córkę?

Czytaj też: Dramatyczna sytuacja Barbary Kurdej-Szatan! UTKNĘŁA na…

Źródło: Super Express

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze