Leszek Stanek STRACIŁ przyjaciela! Odszedł…

Leszek Stanek od kilku dni jest pogrążony w wielkim smutku. Okazuje się, aktor stracił bliskiego przyjaciela – swojego ukochanego psa Vaderka. Co się stało zwierzakowi?

Adopcja psa

Leszek Stanek zdecydował się na adopcję Vaderka kilka lat temu. Aktor bardzo szybko nawiązał z nim więź i podkreślał, że decyzja o adopcji psa była jedną z najlepszych decyzji w jego życiu.

Własny profil na Instagramie

Psiak nie tylko podbił serce Leszka, ale też tysięcy internautów, ponieważ doczekał się nawet swojego profilu na Instagramie, gdzie śledziło go prawie 10 tysięcy fanów.

przyjaciela
Instagram

Niestety, zwierzak zmarł

Leszek w rozmowie z Pudelkiem przekazał bardzo smutne wieści. Okazuje się, że jego ukochany piesek odszedł w wyniku tragicznego wypadku.

„Jego gwiazda niech świeci nam teraz na psiowym niebie” – wyznał ze smutkiem Stanek.

Aktor opublikował w sieci wzruszający wpis, w którym pożegnał Vaderka.

„05.01 leżałem na stole operacyjnym i moje życie było zagrożone. Dzisiaj, dokładnie miesiąc po tych wydarzeniach, 05.02.2020 okazał się dniem, w którym los zechciał, abym pożegnał się z Vaderkiem… Ludzie, którzy nie mieli nigdy serca dla zwierząt, nie zrozumieją bólu, jaki towarzyszy mi po stracie największego przyjaciela, jakim był ten mały słodziak. Brakuje mi słów, mimo że w głowie towarzyszy mi strumień pięknych wspomnień od momentu, kiedy ujrzałem Vaderka (Zębuszka) po raz pierwszy w małej klatce w warszawskim schronisku „Na Paluchu”… Przeżyliśmy wiele wspaniałych przygód, nikt nie kochał ludzi tak, jak ten całuśny wariat, to on sprawiał, że każdy dzień zaczynał się od uśmiechu, on wiedział, kiedy się powygłupiać i jak poprawić mi humor…. Jaka jest po nim strata, wie każdy, kto miał z Vaderkiem styczność choćby przez moment. Wiem, że kochało go tysiące osób, zarówno ci, którzy znali go osobiście, jak i rzesza jego fanów znająca go z ekranu telewizji, jak i przestrzeni internetu. Dlatego wszyscy zasługujecie na wyjaśnienie tej tragicznej okoliczności” – napisał.

przyjaciela
Instagram

Dlaczego do tego doszło?

Jakie były okoliczności tragicznego wypadku ukochanego psa Stanka?

„Vaderek, jak zazwyczaj, pojechał w odwiedziny do naszej najbliższej rodziny, gdzie lubił spędzać czas z najbliższymi oraz całą gromadą zwierzaków, w tym i naszych pięknych koni. Czas noworoczny jest o wiele spokojniejszy poza miastem, więc i tym razem trafił pod opiekę mojej kochanej siostry i jej cudownej rodziny, która jest wielkim miłośnikiem zwierząt i sami opiekują się całym zwierzyńcem. Jego pobyt na wakacjach przedłużył się ze względu na mój długi pobyt w szpitalu, ale nic poza moją tęsknotą za nim nie stawało na przeszkodzie, aby korzystał z uroków wioski kilka tygodni dłużej, niżeli mieliśmy to w planach… Niefortunny wypadek sprawił, że bawiąc się w zagrodzie koni, doszło do tragedii i nie było szans na ratunek. Pewne jest, że Vaderek teraz jest psim aniołkiem. Pisałem kiedyś, że życie to chwile, z których powinniśmy czerpać jak najwięcej. Vader dał mi wiele pięknych chwil. Jedno czego jestem pewien to to, że przez te ponad pięć lat odmienił on moje życie na lepsze. Bo życie jest piękne zwłaszcza, jak otaczamy się cudem, jakim niewątpliwie są zwierzęta. #VADERwith🖤” – zakończył swój wpis zasmucony aktor.

Czytaj też: Miesięczne dziecko ZMARŁO po tym, jak jego dziadek PODAŁ MU…

Źródło: Pudelek.pl

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze