NIE ŻYJE żona Johna Travolty! Zmarła w wyniku…

Zza oceanu dotarły do nas przykre informacje dotyczące Kelly Preston – żony znanego hollywoodzkiego aktora Johna Travolty. Jaka była przyczyna śmierci 57-latki?

Kim była Kelly Preston?

Kelly Preston urodziła się 13 października 1962 roku na Hawajach. Była modelką i aktorką, a prywatnie żoną Johna Travolty. Gwiazda wychowywała wspólnie z aktorem trójkę dzieci.

Pierwszy syn Travoltów – Jett urodził się w 1992 roku. Chłopiec chorował na autyzm. Zmarł w 2009 roku po ataku epilepsji mając zaledwie 16 lat. W 2000 roku John i Kelly doczekali się córki Elli Bleu, a w 2010 roku urodził im się syn Benjamin.

Czytaj też: Nie żyje gwiazda popularnego show TTV! Niestety to…

żona
IG

Jaka była przyczyna śmierci gwiazdy?

Preston zmarła w niedzielę nad ranem po 2-letniej walce z rakiem piersi.

„Rankiem 12 lipca 2020 r. Kelly Preston, uwielbiana żona i matka, zmarła po dwuletniej walce z rakiem piersi” – poinformowano w komunikacie przedstawiciela rodziny dla magazynu „People”.

John Travolta potwierdza

Przykre informacje potwierdził mąż aktorki John Travolta.

„Z bardzo ciężkim sercem informuję, że moja piękna żona Kelly przegrała dwuletnią bitwę z rakiem piersi. Stoczyła odważną walkę, otoczona miłością i wsparciem tak wielu osób” – napisał Travolta dodając, że zamierza wycofać się na jakiś czas z życia publicznego.

We wrześniu 2019 roku John Travolta i Kelly Preston obchodzili 28. rocznicę ślubu.

Do najsłynniejszych ról aktorki należy zaliczyć role w takich filmach, jak: „Od zmierzchu do świtu”, „Szkoła stewardess” czy „Spalone mosty”.

Źródło: Pomponik

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze