Martyniuk ROZWODZI się w bardzo ZŁYM stylu!? O swojej ŻONIE mówi, że…

Zenon Martyniuk z Danutą ślub wziął w 1989 roku.

Zatem Martyniuk jest już 30 lat po ślubie. Jak na nasze czasy to bardzo długi okres świadcząc o trwałości związku. Niestety prawdopodobnie gwiazdor disco-polo wartości rodzinnych nie potrafił przekazać synowi lub… za bardzo go rozpieścił.

30-letni Daniel Martyniuk (ur. 1 sierpnia 1989) poinformował właśnie, że w niespełna rok po ślubie, bierze rozwód z 20-letnią Eweliną Golczyńską. Informację tę Martyniuk przekazał podczas transmisji na żywo, której nagranie zamieścił Super Express.

 

Ślub Daniela Maryniuka – fot. screen se.pl

 

Zaskoczenie budzi tak szybki rozwód, jednak jeszcze gorsze wrażenie robi styl młodego Martyniuka. W swoich wypowiedziach jest prostacki i bez głębszych uczuć. O córce – 5-miesięcznej Laurze – wypowiada się w przedmiotowy sposób:

 

„Wiesz ile ja się znałem z Eweliną przed zrobieniem całego dziecka? (…) Córkę swoją kocham oczywiście.”

 

Daniel Martyniuk – instagram.com/daniel.martyniuk/

Czytaj także: 7-letnia CÓRKA Beyonce niesamowicie TAŃCZY! Zobacz, JAK robi to ta MAŁA?! (VIDEO)

 

O żonie, Ewelinie mówi: „W dupie ją mam. Myślicie, że jak ktoś ma słodką buzię tak jak Ewelinka, to jest, ku***, słodki?” i zarzuca żonie, że nie stosowała antykoncepcji: „Dziewczyna powiedziała, że nosi plastry, a nie nosiła ich. Fu** off z taką dziewczyną!”

 

A sam rozwód Daniel Martyniuk tak uzasadnia:

 

„Ta dziewczyna tylko miała parcie na szkło. Rozwód z Eweliną i to szybko. Koniec! Nienawidzę ludzi, którzy mają parcie na szkło”

 

Rozwód, nawet tak szybki może się zdarzyć każdemu, bo wszyscy popełniamy błędy. Słuchając jednak wywodów Daniela Martyniuka (tutaj) przypomina się nam znane powiedzenie: „Prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym jak kończy, a nie jak zaczyna”. A pan Daniel – sądząc po jego ostatnich wypowiedziach – niestety nie dorósł do miana mężczyzny.

 

fot. główne: instagram.com/zenon_martyniuk_fanpage

Komentarze

Komentarze