Ojciec sadysta znęcał się nad ŻONĄ! Nie uwierzysz CO ZROBIŁA ICH 6-LETNIA CÓRKA

Problem przemocy domowej dotyka wielu osób. Ofiary tego zjawiska nie zawsze chcą mówić o nim głośno, bojąc się przede wszystkim konsekwencji ze strony oprawcy. 6-letnia córka Jodie, mieszkanki Doncaster postanowiła zareagować na przemoc domową, z którą miała styczność. Dziewczynka nie mogąc znieść już cierpienia swojej mamy, poinformowała pedagoga o przerażającym zachowaniu ojca!

Któregoś dnia dziewczynka w rozmowie z nauczycielem powiedziała: „Mój tata krzywdzi moją mamusię(…)Mówi, że go kocha, ale nadal ją krzywdzi„. Dziecko opowiedziało o przemocy fizycznej, której poddawana jest jej 36-letnia mama. Personel szkolny zawiadomił policję, która doprowadziła do aresztowania 34-letniego Scotta Keegana za ataki, których dopuszczał się mężczyzna.

Jodie nie ukrywa, że jej życie było prawdziwym horrorem. Mąż był dotychczas skazany prawomocnym wyrokiem- uznano go za winnego sześciu ataków, napaści na tle seksualnym i gwałtów.

„Myślałam, że to dzień, w którym umrę. To były dwie godziny bicia dużym wałkiem do ciasta. Czułam się tak źle! Kiedy dotarłam do szpitala, personel myślał, że byłam poszkodowana w wypadku samochodowym. Mieli łzy w oczach. Opowiedziałam im, że to tylko mój mąż, który mi to zrobił”.

Policjanci, którzy spisywali protokół stwierdzili, że nie spotkali się dotychczas z tak rozległymi obrażeniami u osoby, która jest ofiarą przemocy fizycznej. 36-letnia Jodie miała złamane ramię, rozerwane ucho, pęknięta żebra i złamanie kręgosłupa. Jej stopy były pocięte i posiniaczone, miała złamaną nogę i palec. Jej rany na ciele wyglądały przerażająco!

Mężczyznę doprowadzono do aresztu. Aktualnie toczy się wobec niego postępowanie karne.

przemoc fizyczna, przemoc domowa, przemoc psychiczna

Zobacz też: „BĘDĘ SIĘ NAD NIĄ PASTWIĆ”. Znana INSTAGRAMERKA katowała SWOJĄ CÓRECZKĘ!

Źródło: mirror.co.uk

Źródło zdjęcia: pixabay.com, mirror.co.uk

 

Komentarze

Komentarze