Oto SEKRET MŁODEGO WYGLĄDU Jennifer Aniston!

Jennifer Aniston w lutym skończyła 53 lata, jednak patrząc na jej zdjęcia, zdecydowanie trudno w to uwierzyć. Okazuje się, że aktorka ma swoje rytuały i stosuje kilka prostych trików, dzięki którym zachowuje młody wygląd. Jaki jest sekret młodego wyglądu Jennifer Aniston?

Jennifer ma ogromny talent aktorski i ponadprzeciętną urodę, dzięki czemu jest inspiracja dla wielu kobiet na całym świecie. Dla Jennifer Aniston wiek jest tylko liczbą. Mimo, że w lutym skończyła 53 lata, to wygląda na nie więcej jak 40! Jak Ona to robi??

Okazuje się, że aktorka trzyma się swoich codziennych rytuałów i stosuje specjalne triki, dzięki którym utrzymuje świetną formę.

 

Sekret młodego wyglądu Jennifer Aniston

Jennifer Aniston jest wielokrotnie pytana w wywiadach o to, co stoi za jej świetną formą i młodym wyglądem. Z każdym wywiadem, dowiadujemy się o coraz to nowych sposobach i zabiegach, jakie pomagają jej zachować olśniewający wygląd.

Przemywanie twarzy zimną wodą z lodem. O tym sposobie dbania o urodę Jennifer Aniston mówiła już dawno. Aktorka codziennie rano przemywa twarz zimna wodą z lodem. Działa to podobnie jak morsowanie- pod wpływem zimna naczynia krwionośne na twarzy obkurczają się, a następnie pod wpływem ciepła rozszerzają się, dzięki czemu następuje zwiększony napływ krwi. Cera jest lepiej ukrwiona, a wraz z krwią dociera do niej więcej składników odżywczych.

 

Źródło: www.instagram.com/jenniferaniston

 

Aktywność fizyczna. W ostatnim wywiadzie dla magazynu „First For Women” gwiazda zdradziła, że aktywność fizyczna jest dla niej bardzo ważna. Jennifer ma swojego trenera personalnego- Leyona Azubuike, który pilnuje, aby codziennie skakała na skakance. Z początku była do tego sceptycznie nastawiona i kiepsko jej to wychodziło, jednak po czasie doszła do wprawy i zaczęła zauważać efekty w postaci lepszej formy i ogólnej sprawności. Ponadto, aktorka codziennie ćwiczy na symulatorze wspinaczki.

Medytacja. Jennifer Aniston codziennie medytuje. Jest to dla niej czas wyciszenia i odprężenia. Jak przyznaje, czas, który poświęca na medytację, jest dla niej najlepszą częścią dnia.

Woda z cytryną na dobry początek dnia. W wywiadzie dla magazynu „First For Women”, aktorka zdradziła także, że każdy dzień zaczyna od szklanki ciepłej wody z cytryną. Jest to jej stały, poranny rytuał. Dopiero potem je śniadanie, które zazwyczaj składa się z shake’a lub awokado z jajkiem.

Maseczka na twarz. Poza zdrowym trybem życia i odpowiednim żywieniem, Jennifer Aniston nie zapomina także o pielęgnacji skóry z zewnątrz. Aktorka regularnie raz w tygodniu nakłada na twarz różnego rodzaju maseczki.

 

Źródło: www.instagram.com/jenniferaniston

 

ZOBACZ TEŻ: Kosmetyczka uratowała jej życie! (prawdziwa historia)

 

Źródło: www.stylzycia.radiozet.pl

Komentarze

Komentarze