Piotr Machalica ŻENI SIĘ! Jego wybranka jest od niego MŁODSZA O…

Piotr Machalica szykuje się do ślubu. Kim jest wybranka słynnego polskiego aktora? Okazuje się, że to…

Kim jest Piotr Machalica?

Piotr Machalica urodził się w 1955 roku w Pszczynie. To polski aktor filmowy i teatralny. Syn znanego polskiego aktora Henryka Machalicy. W 1981 ukończył warszawską PWST. Po raz pierwszy wystąpił na ekranie w 1979 r. Obecnie gra w Teatrze Powszechnym w Warszawie.

Wybranki Machalicy

Machalica jest rozwiedziony z Małgorzatą, z którą ma dwoje dzieci – córkę Sonię i syna Franciszka. Przez kilka lat był związany z aktorką Edytą Olszówką. Obecnie ma nową kobietę, z którą planuje się wkrótce pobrać.

Czytaj też: Panna młoda ZGINĘŁA podczas robienia zdjęć ślubnych! (WIDEO!)

Kim jest nowa kobieta aktora?

Machalica poznał swoją nową kobietę w Częstochowie. Wybranka gwiazdora ma na imię Aleksandra i ma dwie nastoletnie córki. Czym się na co dzień zajmuje? Okazuje się, że prowadzi hotel i dwie restauracje, więc nie może narzekać na brak zajęć.

„Los postawił na jego drodze piękną, młodszą o 21 lat Aleksandrę, która wprowadziła nowe, jasne barwy do jego życia. Podobno zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, on był mężczyzną po przejściach, ona kobietą z przeszłością. Pani Ola, podobnie jak Piotr, ma za sobą rozwód, jest mamą dwóch nastoletnich córek. Ta relacja także była burzliwa, bo Machalica i bizneswoman na przestrzeni lat rozstawali się i do siebie wracali. Teraz już wiedzą, że są sobie przeznaczeni” – czytamy w „Super Expressie”.

Para zamierza się pobrać jeszcze w tym miesiącu. Gratulujemy!

Źródlo: Super Express

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze