Położył niemowlę na BRUDNEJ PODŁODZE, by zrobić zdjęcie. Internauci BIJĄ BRAWO

Chris Mau ma 4 dzieci. Najmłodsze ma 8 miesięcy. Pewnego dnia wybrał się do restauracji. W trakcie wizyty zaszła konieczność zmiany pieluchy. Wtedy doszło to — jego zdaniem — skandalu.

Ojciec poszedł do męskiej toalety, aby przewinąć dziecko. W łazience nie było stołu dla niemowląt. W tej sytuacji zmuszony był zmienić pieluchę na podłodze.

Przy okazji zrobił leżącemu na płytkach dziecku zdjęcie. Potem opublikował je na Facebooku. Wyraził swoje oburzenie zaistniałą sytuacją. Napisał post, który wzbudził poruszenie wśród internautów.

Jego zdaniem istnieje poważny problem — brak przewijaków w męskich toaletach.

Mam serdecznie dość przewijania córki na brudnej podłodze, bo jedyny przewijak jest ulokowany w damskiej toalecie. Wiem, że niektórzy nie są w stanie sobie tego wyobrazić, ale naprawdę są faceci, którzy zajmują się swoimi dziećmi. Skoro to miejsce publiczne, z publicznymi toaletami dostępnymi dla wszystkich, niezależnie od płci czy rasy, może powinniśmy zapewnić ojcom możliwość zmiany pieluchy, tak, jak zapewniamy to matkom? Czy naprawdę proszę o tak wiele? – napisał.

Zgadzam się. Musiałem zatrzymać się na stacji benzynowej, żeby przewinąć córkę, a nawet tam musiałem ją to zrobić na podłodze! Przewijaki muszą być wszędzie!
Jestem z tobą. Wspieram
Wkurzyło mnie to. Te restauracje są seksistowskie. Matki nie są jedynymi osobami lub rodzicami, którzy zmieniają pieluchy

Podzielacie opinię Chrisa?

Zobacz też: Zapytaj dziecko, CZY MOŻESZ zmienić pieluchę. Apel ekspertki ZSZOKOWAŁ rodziców

Źródło: mamadu.pl, Facebook
Źródło zdjęcia: Facebook

Komentarze

Komentarze