Prawie POCAŁOWAŁ CÓRKĘ W USTA. Internauta: “Co on, do cholery, wyprawia?”

David Beckham to ojciec trzech chłopców i dziewczynki o imieniu Harper. Sportowiec uchodzi za wzorowego męża Victorii i rodzica. Jedno zdjęcie wystarczyło, by internauci mocno go skrytykowali. Ich zdaniem ojcu nie wypada robić takich rzeczy z córką.

Beckham na Instagramie
Beckam chętnie dzieli się w swoich mediach społecznościowych fragmentami z życia prywatnego. Na Instagramie publikuje zdjęcia, do których pozuje m.in. w towarzystwie swoich dzieci. Niedawno przedmiotem krytyki była fotografia, na której całuje córkę w usta. Wywołała ona morze komentarzy o negatywnym wydźwięku. Internauci uznali, że takie zachowanie jest niedopuszczalne.

Prawie pocałunek
Kilka dni temu małżeństwo Beckhamów znów podgrzało atmosferę. Victoria upubliczniła zdjęcie, na którym David je spaghetti z córką. Podpisała fotografię w następujący sposób: “Najlepszy tata na świecie. Kochamy Cię bardzo”. Nie byłoby w tym nic zadziwiającego, gdyby nie fakt, że widać na nim, jak ojciec i córka trzymają w ustach tę samą nitkę makaronu, a ich twarze są w małej odległości od siebie.

Zdjęcie wzbudziło kontrowersje. Fani uznali, że takie zachowanie jest zarezerwowane wyłącznie dla osób zakochanych, gdyż zazwyczaj kończy się pocałunkiem w usta. W przypadku rodzica i dziecka jest niestosowne.

“To wygląda trochę dziwnie” – napisała jedna z obserwatorek profilu Victorii na Instagramie. Inna zareagowała w następujący sposób: “Co, do cholery, on wyprawia?”. Komentarzy w podobnym tonie było więcej.

Czy rzeczywiście to zdjęcie budzi obrzydzenie? A może jednak wywołuje pozytywne odczucia? Jakie jest Wasze zdanie w kwestii takiego sposobu okazywania uczuć w rodzinie?

Źródło: Instagram
Źródło zdjęć: Instagram / @Victoria Beckham

Komentarze

Komentarze