Odtwarzała taniec z TikToka i trafiła do szpitala! Nie próbujcie tego powtarzać! (Wideo!)

Użytkowniczka TikToka ib_bbbbbbb zdecydowała się wziąć udział w wyzwaniu do utworu Cardi B i Megan Thee Stallion – „WAP”. Próba powtórzenia przez dziewczynę ruchów z teledysku skończyła się ciężkim urazem i odwiezieniem do szpitala.

Uszkodziła kolano

Dziewczyna opublikowała film, w którym pokazała, jak upadła podczas nagrywania wideo do wyzwania. W kolejnych klatkach było widać wizytę w szpitalu. Podczas kręcenia filmiku dziewczyna poważnie zraniła nogę.

„Nigdy więcej nie spróbuję powtórzyć tego tańca z WAP” – napisała użytkowniczka TikToka.

Nie tylko ona została poszkodowana

„Jesteś trzecią osobą, która zraniła kolano, próbując powtórzyć ten taniec. To znak, że zdecydowanie nie powinnam tego próbować” – zauważyła w komentarzach użytkowniczka o pseudonimie Melroo0.

Niektórzy pisali do dziewczyny, że czują jej ból i życzyli jej szybkiego powrotu do zdrowia.

Czytaj też: Czy Julia Wieniawa wygra „Taniec z gwiazdami”? Stefano obiecał jej…

Błyskawiczna reakcja Cardi B

Na wideo użytkowniczki TikToka zareagowała również sama Cardi B. Popularna artystka opublikowała w sieci filmik, w którym wezwała subskrybentów, aby byli ostrożni podczas nagrywania wideo z choreografią do utworu „WAP”.

Kilka tygodni temu na TikToku krążyło wideo ukazujące popularny flash mob, którego uczestnicy używali pewnego leku na alergię w dużych dawkach, aby wywołać halucynacje. Troje nastolatków trafiło do szpitala z powodu przyjmowania tabletek. Przedstawiciele sieci społecznościowej zauważyli, że planują usunąć wszystkie filmy ukazujące to „wyzwanie”.

Wideo z kontuzjowaną użytkowniczką Tik Toka do zobaczenia poniżej!

@lib_bbbbbbb

#fail #gonewrong #dancegonewrong #tiktokgonewrong #tiktokfail #tiktokdancefail #dancefail #tiktokinjury

♬ Monkeys Spinning Monkeys – Kevin MacLeod

ORYGINAŁ:

Źródło: TikTok

Zdjęcie: TikTok

Komentarze

Komentarze