Rodzice zostawili noworodka z ogromnym pitbullem! Zrobili to…

Rodzice zostawili noworodka z ogromnym pitbullem! Zrobili to z pełną świadomością, ponieważ 80 kilogramowy pies o imieniu Hulk opiekował się już innymi dziećmi np. synkiem pary, Jordanem.

W mediach psy rasy pitbull przedstawiane są często jako krwiożercze bestie, przygotowywane do walk, stanowiące ogromne zagrożenie dla ludzi. Hulk jest przeciwieństwem opisywanych powyżej czworonogów. Piesek jest niezwykle opiekuńczy, spokojny, uwielbia dzieci.  Marlon i Lisa w pełni ufają swojemu psu i wiedzą, że dzieciom nie grozi żadne niebezpieczeństwo.

– Nie mam obaw, kiedy Hulk znajduje się w pobliżu dziecka. To nic takiego. Gdy wróciliśmy z Jacksonem do domu, Hulk skakał wokół niego. Obserwował mnie, gdy zajmowałam się synkiem i przychodził do niego, gdy Jackson zaczynał płakać. Jest idealnym opiekunem i nianią, naprawdę go kocha – widać to w jego oczach – relacjonowała w rozmowie z dziennikarzami mama Jacksona i Jordana, Lisa.

Czy według was takie zachowanie jest rozsądne? A może wręcz przeciwnie? Uważacie, że psu można zaufać? Czekamy na wasze opinie w komentarzach pod artykułem.

Źródło: Pikio

Zobacz też: Te imiona królują w 2019 roku! Poznaj ranking najmodniejszych dziecięcych imion

Komentarze

Komentarze