Sandra Kubicka -„Zobaczycie dużo łez”! Tak skomentowała powrót do domu z rajskiej wyspy

Sandra Kubicka to polska fotomodelka i celebrytka, która część swojego życia mieszkała w Miami, gdzie rozwijała swoją karierę. Sandra była dwukrotnie zaręczona, jednak oba te związki bardzo szybko się zakończyły. Ostatnio jeszcze głośniej zrobiło się o niej za sprawą nowego mężczyzny u jej boku, którym jest Aleksander Milwiw-Baron. Polski muzyk, członek zespołu Afromental.

 

Niespodzianka urodzinowa na rajskiej wyspie

Ukochany w ostatnich dniach zabrał Sandrę w urodzinową podróż niespodziankę na rajską wyspę na ocenie Indyjskim, na Malediwy. Jak sama przyznała było to jej ogromne marzenie.

 

To było moje największe marzenie, żeby tutaj kiedyś przylecieć z kimś, kogo kocham.

 


Zakochani oboje chętnie publikowali w mediach społecznościowych każdy dzień spędzony na wyspie nie ukrywając uczuć jakie do siebie darzą.
23 stycznia 2022 fotomodelka obchodziła na wyspie swoje 27 urodziny, informując followersów , że są to jej pierwsze urodziny od kiedy pamięta, które spędzi tylko z drugą połówka, bez hucznego świętowania w klubach Miami. Nie ukrywała, że bardzo się z tego powodu cieszy!

 

Huczna niespodzianka po powrocie do Polski

Po powrocie do domu, na Sandrę czekała niespodzianka zorganizowana przez jej przyjaciół. Przygotowali niespodziankę z okazji jej urodzin, co totalnie zaskoczyło celebrytkę.

Kubicka przyznała,  że nie lubi niespodzianek i zawsze wszystko chce wiedzieć wcześniej. Jednak tym razem stało się inaczej.
Jak sama skomentowała :

 

Zobaczycie dużo łez bo ja byłam trochę przerażona, za dużo bodźców na raz…ale później oczywiście jak zobaczyłam ze wszyscy moi najbliżsi tutaj byli i ja się z nimi po prostu nie widziałam tak długo…

 

Przyjaciele zaśpiewali Sandrze sto lat. Celebrytka pochwaliła się na Instagramie tortem, oraz muffinami przyozdobionymi jej zdjęciami. 

 

Życzymy wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i jak najwięcej takich przyjaciół !

 

Brak opisu.

https://www.instagram.com/stories/sandrakubicka/2762710489764233177/

Brak opisu.

https://www.instagram.com/stories/sandrakubicka/2762713656522435918/

Brak opisu.

https://www.instagram.com/stories/sandrakubicka/2762713408219543923/

 

Komentarze

Komentarze