ŚLICZNA żona Mroczka ZACHWYCA na Instagramie! Przefarbowała się na BLOND!

Marlena, żona Marcina Mroczka zdecydowała się ostatnio na sporą zmianę wizerunku. Celebrytka pochwaliła się swoim nowym imagem na Instagramie, błyskawicznie wzbudzając zachwyt swoich fanów. Piękna?

Kim jest Marin Mroczek?

Marcin Mroczek urodził się w 1982 roku w Siedlcach. To polski aktor najbardziej znany z roli Piotra Zduńskiego w serialu „M jak miłość”. W przeszłości Mroczek był związany z Agnieszką Popielewicz, z którą założył Fundację „Z miłości serc”. 20 lipca 2013 roku w Tarczynie poślubił modelkę Marlenę Muranowicz. Mają dwóch synów: Ignacego i Kacpra.

Czytaj też: Pocałował swoją narzeczoną i… zmarł pięć minut później! Jak to się stało?

żona
IG

Pokazała swój nowy image

Marlena bardzo aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie śledzi ją nieco ponad 5000 osób. Ostatnio, za pośrednictwem fanpage’u, pochwaliła się metamorfozą swojego wizerunku. Modelka przefarbowała włosy z czarnych na blond i znacznie je skróciła.

„Tak to sobie właśnie wymarzyłam!!! Podoba wam się??” – podpisała fotki.

żona
IG

Pozytywnym komentarzom internautów nie było końca.

„Cudownie wyglądasz! Super zmiana!”. Przepięknie! Na pierwszym zdjęciu w pierwszej chwili pomyślałam, że to Natasza Urbańska”. „Ale pięknie, nie mogę się napatrzeć”. „Elegancko i hot!”. „Rewelacyjnie zdecydowanie ta fryzura i ten kolor podkreślają Pani urodę”. „Pięknie, całkiem inna kobieta. Sztos” – pisali.

Piękna?

żona
IG

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze