“Sprzedała” matkom ZŁOTĄ RADĘ. Fanki POKŁÓCIŁY SIĘ pod postem Lewandowskiej

Anna Lewandowska od ponad roku jest mamą Klary. Pozostaje aktywna zawodowo. W mediach społecznościowych dzieli się z matkami swoimi przemyśleniami na temat macierzyństwa.

Nierzadko publikuje rady skierowane do młodych mam. Ostatnio wrzuciła wpis poświęcony zarządzaniu wolnym czasem. Wywołał on burzę.

Lewandowska napisała, co mama może zrobić, gdy jej dziecko śpi.

W czasie drzemki malca próbujcie zrobić wszystko, co możliwe, wtedy okazuje się, że jesteśmy najszybsze w działaniach, bo MAMY to mistrzynie LOGISTYKI! Prawda? Dzisiaj udało mi się (nawet) upiec szybkie ciasto! – pochwaliła się.

Pod postem pojawiło się morze komentarzy matek, które bardzo dobrze potrafią zorganizować życie rodzinne.

Ja mam 3 dzieci, robię w domu wszystko sama, mam czas na wszystko, i dla dzieci, i dla siebie, i na wiele innych rzeczy np. treningi itd.
Codziennie udaje mi się przy dziecku od jego urodzenia do teraz: być zadbaną, mieć czysto w domu, zrobić obiad mężowi, piec ciasta, dziecko ma wszystko wyprasowane, nie chodzi brudna, zawsze mam czas ją wytrzeć i zająć się milionem innych rzeczy. UWAŻAM, że wszystko można, tylko trzeba mieć siłę i chęci

Fanki zaczęły między sobą dyskutować. Niektóre stwierdziły, że matki się przechwalają:

Jeszcze 10 komentarzy napisz żeby udowodnić obcej randomowej osobie jakie super masz życie, najwyraźniej bardzo tego potrzebujesz. Z każdym kolejnym udowadniasz tylko jeszcze bardziej ze mam racje. Żałosna kobieta

Jak się więc okazało złota rada Lewandowskiej nie była pomocna ani odkrywcza. Polskie matki świetnie godzą rolę pracownika, żony i matki. Dały temu wyraz w komentarzach.

Co ciekawe, jedna z nich przyznała, że drzemkę dziecka przeznacza na odpoczynek:

W czasie drzemki synka kładłam się na kanapie, żeby pospać. Matka też człowiek, odpocząć musi.

A jak jest w Waszych rodzinach?

anna lewandowska, klara lewandowska, drzemka dziecka, opiekan nad dzieckiem

Zobacz też: Ania Lewandowska jest ZŁĄ MATKĄ?! Naraża Klarunię na WSTRZĄS MÓZGU

Źródło: Instagram
Źródło zdjęć: Instagram

Komentarze

Komentarze